Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lesz nyáron hogy két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz nyáron hogy két éve egyedülálló vagyok Azt vettem észre magamon hogy egyáltalán nem hiányzik a kapcsolat, szex sem Sőt a víz is lever ha már a kapcsolatra gondolok Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Egyre jobban megrémit a párkapcsolat gondolata úgy érzem egyedül jobb

Néha elméleti síkon eljatszom a gondolattal mi lenne ha lenne valakim de egyből csak a hátrányok jutnak eszembe és végképp nem akakrok kapcsolatot

Ezen szeretnek változtatni

Hogy tudnám ezt elérni ?



2018. jún. 7. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Egy kapcsolatnak nincsenek lényegi hátrányai.

Nem lényegi hátrányokhoz pedig sokkal erősebb, sokszor magasabbrendű előny társul.

Amikre te gondolsz, elmékben lévő hiányosságok s ezek találkozásainak eredményei.

Tudatosítsd, rajtad s másikon áll, milyen egy kapcsolat. A rossz választás kérdése.

2018. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
szia én is így voltam vele...De felteszem a kérdést minek?miért jobb ha akarsz kapcsolatot és vagy nem lesz vagy megint megszívod mikor így is meglehet mindened.Sőt az élet 1000kényelmessebb.Nem régiben még én nekem is beugrott ,h kéne valami feleségnek való meg gyerek...aztán jobban végig gondoltam és rá jöttem kell a halálnak...ha jönne a jó tündér és egyből mindent megadna is végleg vége a nyugalomnak,függetlenségnek.és miért h halgassam egész nap ahogy üvölt a gyerek meg a feleség :D meg ez kell meg az kell meg amaz kell meg csináld ezt meg azt...És akkor még a pár keresési mizériát meg a nagyon mellé nyúltál és átvertek kategóriát kihagytam...
2018. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Olyan párt keress aki előnyös és nem hátrányos számodra.
2018. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, miért akarsz ezen változtatni és mindenáron kapcsolatot keresni.. Minek? Teljesen normális, hogy így érzel, egy rossz kapcsolatnál fényévekkel jobb egyedül lenni. Idővel meg majd úgyis megismersz valakit, akivel olyan jól kijöttök, hogy mellette nem fog nyűgnek tűnni a párkapcsolat, addig meg élvezd csak az egyedüllétet. Emberekkel ismerkedni, beszélgetni anélkül is tudsz, hogy kifejezetten párt keresnél.
2018. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 50 éves férfiként is szingli vagyok. Pedig szegény sem vagyok és sok szép lány álmodozott rólam, sőt még ma is megakad rajtam a szemük akár még 18-20 éveseknek is. Viszont a párkapcsolathoz és családhoz haza is kell. Ahol nincs korrupció, az eddigi korruptak meg el vanak számoltatva és felelősségre vannak vonva. Meg ahol a tisztességes ember lehet az úr, nem pedig a legnagyobb bűnözők. Az sem árt ha az egykori államosítás károsultjai, illetve azok élő jogutódjai méltó kárpótlásban részesülnek azért amiért a szüleik földjeit és életét ellopták az állam nevében és egy életre beverték őket a TSZ-be rabszolgának ahol a többségük tönkre is ment a kemény munkában.

"Haza csak ott van, ahol jog is van."

2018. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele, boldog remeteként élek és xarok a hátrányokkal teli kapcsolatokra. :D F
2018. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati szempontból nálad mindig félig üres a pohár. Próbáld meg tudatosan arra programozni az agyadat, hogy félig tele van, egyből meg fog változni a hozzáállásod... Koncentrálj a pozitív dolgokra, mert olyanok is vannak benne...
2018. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy változtass rajta, hogy fogadd el, nem lesz hátrányokkal járó párkapcsolatod, ha nem akarod. Csak olyanba kell kezdened, és csak olyant kell folytatnod, ami kényelmes neked, nincsenek azok a rettegett hátrányai.
2018. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz rajta változtatni? Senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy legyen kapcsolatod vagy párod...


3 éve vagyok egyedül, most kezdtem el ismerkedni, mert eddig nem esett jól. Ezalatt 2 randi volt, amin rájöttem, hogy ez engem még mindig nem érdekel, sem csók, sem szex, sem más és nem is hiányzik.


Majd lenyugszol és helyreáll a rend, vagy felkeresel egy szakembert bizalmi és kötődési problémákkal, ha ez tartós marad.

2018. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak csak hátrányát tapasztaltam, tehát jobban jársz, ha egydül maradsz. :D Ha elszáll a lila köd, ami nem tart sokáig, akkor gyötrelmes lesz az egész xar. :) F
2018. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!