Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha?

Figyelt kérdés

Nekem ugy er valamit az ismerkedes,ha a fiu /ferfi kezdemenyez. Eddig 1x volt hogy valaki odajott hozzam ismeretlenul es kapcsolat lett belole..vagy inkabb futokaland ,de o volt eletem elso szerelme.

Ezutan mikor kesznek ereztem magam ismerkedni,beleptem facebookon csoportokba,ahol a tema a tanulas. Itt kulfoldieket ismertem meg, volt nehany randim. De ehhez ki kellett irnom egy posztot,h hello...itt vagyok es szeretnek tanulni .

ez jo modja volt az ismerkedesnek,habar en tanulni szerettem volna ,de ok nem feltetlen.

Egy ket randiba belementem, de nem lett beloluk semmi.


Buliban mindig csak fiatalabbak jonnek oda hozzam, vagy tul idosek. A korosztalyom nem .


Tudom azt,ha egy picit nyitok,akkor kitarul a vilag es ne csak a sult galambot varjam. A kerdes az,hogy hogyan.Amit ortam az elejen,nekem kell az erzes,hogy a ferfi nyisson es tegye az elso lepeseket , de azt valahogy valahol mekem kellene mutatnom hogy nyitott vagyok.


22L


2018. jún. 7. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha megmutatod, te tetted az első lépést, ha a fiú is az, akkor mindketten első lépést megtevők vagytok.

Ne élj illúzióban a torzul definícióhasználatod miatt.

Nagyon jó kezdeményezni. Leírt vágyad is csak illúzió. Mást vágysz, főleg irányítást, erősséget, komolyságot, nem higy a másik kezdjen. Ez fizikai képtelenség lenne a nem betegség oldalán. Nálad ez szinte egyáltalán nem betegség, csak nem ismered magad.

2018. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem ,hogy mirol irsz. Kicsit zavaros,nem gondolod?
2018. jún. 7. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Még egy két dolog.


Csak szenélyiség számít. Miért lenne baj pl 17 évessel összejönni, ha minden nézőppntból érettebb nálad?


Mindenhol kell ismerkedni, mindenhol legyél nyitott. Akárhol láthatsz olyan valakit akit akármilyen okból megakarnál ismerni, még ha csak egy fél perces beszélgetés erejéig is akarod tapasztalni.

2018. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Holdon vagy egy másik naprendszerben. :D
2018. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a külső, a személyiség másodlagos. :)
2018. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen mutatni kell, hogy nyitott vagy. Ez megnyilvánul a testbeszédedben, a kisugárzásodban, a kommunikációban, a humorodban... Ezekre kell odafigyelni,egy megfelelő kisugárzás mellett hidd el többen fognak rád felfigyelni.
2018. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

valaki visszahúzódónak tart,valaki túl komolynak,valaki szerint válogatós vagyok,de valaki aranyosnak segítőkésznek tart . Ez mind én vagyok,de úgy érzem,hogy tényleg a Holdra kell mennem,hogy legyen egy olyan férfi az életemben,aki nem a telefonjába szerelmes...aki figyelmes,nyitott és kalandvágy van benne az élet iránt ,jaa és külsőre is bejön. Vonzó, megvan a kémia köztünk.


Ez mind egyvalakiben nagyon nehezen fellelhető.

2018. jún. 7. 16:36
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont a múlt hét előtt szólított le valaki,hogy milyen jó a kisugárzásom és hogy szeretne megismerni. Én meglepődtem,mert egy hosszú nap után voltam,agyilag leterhelve,ami szerintem látszott a testtartásomon . Aztán találkoztunk, beszélgettünk...kiderült,h volt olyan hete ,hogy 100 lányt szólított le,mert próbálkozni akart ismerkedni...Na gondoltam magamban,ezzel most oké h őszinte volt,de ez volt az utolsó ,hogy találkoztunk. Kérdeztem,hogy mi alapján szólította le őket...azt mondta,hogy kiemelt egy-egy neki tetsző tulajdonságot.


Hát,érdekes volt. De nem őszinte,amikor leszólított.

Ja,egyébként, a külsőmmel én mondhatni,hogy elégedett vagyok. Egy-két dolgon változtatnék,de összességében nem ez az oka a néhai önbizalomhiányomnak.

Nem tudom,mennyire befolyásolja a dolgot,de apámmal nagyonrossz a kapcsolatom,mert ő olyan mint egy gyerek. Nem tudom kezelni,hogy nála az ,ha valaki egyetemre jár,és alapozza a jövőjét,az ingyenélőnek számít. Az vagyok a szemében.....

Na,hát ezt is leírtam....

már nem is tudom,mivel kezdtem :D

2018. jún. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!