Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány évesen esett először le, hogy a nők nem a kedves, aranyos, vicces pasikra buknak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 11:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sehány...mert szerintem ha valaki kedves, aranyos és vicces, csak stílus kérdése és "buknak" rád...kivéve ha bunkó vagy :)


29F

2018. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
13%
De buknak ezekre meg a bunkókra is. A köztes "normális" férfiak vannak gondban pártalálás terén.
2018. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
31%
Te az a nő vagy, aki erre nem bukik, a többire ne húzd rá ezt.
2018. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem te azokra gondolsz, akik úgymond mindig csak barátzónába kerülnek. Ha ebből a szempontból közelítjük meg, ez úgy 16 18 évesen már leesett nekem, miután én is egy-kétszer úgymond barátzónába kerültem.
2018. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Nem nő a kérdező, hanem egy önmagát kedves, aranyos, vicces pasinak gondoló hím aki a való életben is hasonlóan passzív agresszí lehet. Ahelyett hogy rájönne, hogy vele van csak gond azt hiszi a nők a taplókra buknak és ezért itt siránkozik. Kb fél óránként van ilyen kérdés.
2018. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%

meg nem esett le, félő, hogy ez már így is marad :)


25f

2018. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
*mééég
2018. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint nagyon szeretem a vicces férfiakat, olyan kevés igazán jó humorú férfit ismerek....persze ez erôsen szubjektív. Részemrôl a "bolondos", pozitív életszemléletû férfiak a gyengéim. A kedvesség, aranyosság meg szerintem alap. Ki az aki dúrva, bunkó emberrel akarna ismerkedni?! 31/n
2018. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
18%
Nem unalmas már ez a szöveg, hogy mindig csak a férfiban van a hiba?
2018. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem unalmas hogy itt az összes kerdés általánosító és lenéző a nőkkel szemben?
2018. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!