Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, vagyis párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, vagyis párkapcsolat nélkülieket kérdezek. (? )

Figyelt kérdés

Ti szoktatok olyat, hogy a zenére hagyatkoztok? Úgy ertem, hogy bekapcsoljátok a zenét és elfantáziáltok olyan dolgokról, hogy pl minden jól összejön, szép lány, jó munka, meg ilyenek.

Én erre rászoktam mostanában.

Szerintetek ez beteges? Vagy..?



#erő #álmodozás #zene az élet
2018. jún. 7. 19:25
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj.Néha én is szoktam,mivel mostanában elég sokat stresszelek a jövőm miatt.Ez tart vissza attól,hogy idegességemben kinyírjak végül valakit a környezetemben...
2018. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy valakinek nincs párkapcsolata még nem magányos!!!!
2018. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez normális. Amire gondolsz, az energiát kap, ami pedig kellő mennyiségű energiát kap, az idővel beúszik a valóságodba.
2018. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem érzem át ezt, mivel nem hallgatok ilyen romantikus zenéket (mert gondolom ilyenek alatt lehet ilyeneket képzelni).
2018. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 3-mas nagyon rátapintott valamire.


Amugy nem. Inkabb rap, rock, hard metal, dubstepp. Ilyeneket hallgatok. :)


Harmas, ez nagyon erdekes. Irnal nekem privit?

2018. jún. 7. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hogy egy adott dologhoz, hogyan állsz hozzá. Szokták mondani, hogy a gondolatoknak teremtő ereje van. Ha nem csúszik át az álmodozás szintjére, akkor nagyon is jó, hogy pozitívan állsz a társkereséshez, tulajdonképpen hiszel benne, hogy sikerül.
2018. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Műfajtól függetlenül minden zenének van különböző hangulata, és minden zenei hangulatot minden ember máshogy képzel el. Mondjuk, én például zenehallgatás közben csak a hangulatot szoktam elképzelni, konkrét eseményt nem igazán! Jó, max. egy összejövetelt, mást nem, de ezt ember válogatja, és ha Te a megfelelő zenét el tudod képzelni valamilyen eseményhez, mint zenei aláfestés a képzeletedben, azzal nincs semmi baj! Az, hogy "minden jól összejön", 1 szóval "siker", annak zenei aláfestését filmekben tökéletesen szokták megalkotni, de épp ez az, hogy ott drámai hangzásban terjed ki a zene, nem pedig az álltalad hallgatott keményebb műfajban, így ez szerintem eléggé szokatlan párosítás! :/
2018. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel. De nem fantáziálni kell hanem tenni hogy jobb munkád, barátnőd legyen...
2018. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem beteges. Én mindig azt fantáziálom, hogy táncolok rá az utcán és mindenki engem néz. Na jó, van, amikor táncolok rá az utcán, de csak ha nem lát senki.


Viccet félretéve, hobbiíró vagyok. Van egy szereplőm, más névvel és megjelenéssel, aki az alteregom a sztorimban. Imádják az ismerőseim a sztorit és eddig csak egy fedezte fel a hasonlóságot, igyekeztem jól torzítani. Szingli létem ellenére qrvára elégedett vagyok az életemmel és nincs szükségem álmodozásba menekülni, de néha jólesik elképzelni, hogy mekkora király vagy egy másik szakmában, egy másik szituációban, egy másik nővel... Izé, nálam férfivel. Miért ne tenném? Sőt, akkor élvezem különösen, mikor valamit "csinálok" a sztoriban és miért ne alapon kipróbálom a valóságban. Sokat fejleszt az ember jellemén ez szerintem. Szokták szeretni.

2018. jún. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Nincs párkapcsolatom de egyáltalán nem érzem magam magányosnak és jelenleg semmi vágyat nem érzek arra h legyen valakim. A zene fontos számomra, de nem szoktam így álmodozgatni, nem igazán vezet semmire.
2018. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!