Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egyes nőknek nem volt még pasija, pedig szépek, csinosak, jó humorúak, intelligensek és tehetségesek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm miatt érdekel a téma, 22 éves. Én ilyen tulajdonságokkal rendelkezőnek látom őt/ezeket a nőket. Lehet, hogy a férfiak nem? Mi lehet ennek az oka? (Barátnőm se tudja.)

2018. jún. 9. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Van valami iszonyat elviselhetetlen dolga, amit mint nő, pláne mint olyan aki jóba van vele, nem veszed észre.
2018. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert megtehetik hogy válogatnak. Én is ezt teszem.
2018. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Pl. simán csak így alakult és ennyi. Nincs ezzel semmi gond, sőt szerintem 1000x jobb mintha ő is elkezdte volna 15 évesen az ilyen kapcsolatból-kapcsolatba ugrabugrát mint a nagy többség, akik azt sem tudják mit akarnak/mit csinálnak.
2018. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

Óriási igények, tökéletes férfi kutatása már jó fiatalon.

Ennyi. Tetszik vagy sem, egy csinos, szép, jó humorú, intelligens, fiatal lánynál mindig vannak várakozó férfiak. Egyedül csak rajta áll vagy bukik.

2018. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ő valamiért úgy érzi, hogy nem kell senkinek.
2018. jún. 9. 14:43
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy csak úgy alakult hogy nem talált eddig normális fickót. Olyanba meg nem menne bele amiről látszik, hogy max 2 hónapig tartana.
2018. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

helyén az eszük..


25f

2018. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Sok oka lehet, de amivel én találkoztam a környezetemben, az a válogatósság.

Egyik volt osztálytársam is így van: gyönyörű, tehetséges, vicces. Volt is már több RENDES(!) pasija, de mindegyikre ráunt.

Lehet, hogy a te ismerősöd még ennyi esélyt sem adott a pasiknak. Ja, és tudat alatt is lehet válogatós az ember, lehet, hogy ő sem veszi észre magán.


22/N

2018. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Büdös a lába

Büdös a szája

Magasra teszi a mércét

Vagy valami ilyesmi.

2018. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Megadod a facebookjat? :)
2018. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!