Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő nélkül nem érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő nélkül nem érzem magam teljesnek. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nincs semmilyen kapcsolatom egy lánnyal sem, és még nem is volt barátnőm. Egyszer már megtapasztaltam, hogy milyen csajjal lenni, és azóta nem találom a helyem, rettentő nőhiányom van.

A csajozás azonban nem igazán megy, ezáltal nem is nagyon tudom, hogy mihez fogjak.



2018. jún. 9. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportolj
2018. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg azokra a dolgokra koncentrálni, amikre csak is te vagy befolyással az életedbe, pl hobbik, karrier, barátok stb. Persze sokszor nehéz tud lenni kibírni nő nélkül, én magamról is tudom, de nem szabad, hogy az ember azt higgye, hogy nő nélkül nem képes teljes életet élni. Meg sokszor csak egy illúziót kerget az ember, és olyanra vágyik, ami a valóságban nagyon hamar unalmassá válhat, vagy inkább csak az ember egójának kell.

Ismerkedni is leginkább olyan módszerekkel ismerkedj, ahol rövid idő alatt sok lánynál lehet bepróbálkozni, pl. társkeresők, szórakozóhelyek. Vagy elmehetsz hivatásoshoz is, ha csak egy gyors szexre vágysz.

2018. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálok, és ideig-óráig sikerül is elterelnem vele a figyelmem, de van, hogy annyira a fejembe van ez a gyilkos gondolat és vágyakozás, hogy semmivel sem tudom elűzni.

Legtöbbször megpróbálom azonnal elhesegetni, de van, hogy ebből csak egyre mélyebb és mélyebb belemerülés lesz, legfőképp a magányos estéim során, egyedül az ágyban.

Tudom, hogy próbálkozni is kellene, de nincs is nagy választék erre lányokból.

2018. jún. 9. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
társkereső. disco? Ilyesmi. Ismerem az érzést és nem jó.:) Kitartás
2018. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem vagyok egy olyan nagy bulizós alkat, és nem sok tapasztalatom van ilyen discos csajozás terén.
2018. jún. 9. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Addig nem érdemes és nem is szabad belemenni semmiféle kapcsolatba amíg nem fogadod el, hogy egyedül is teljes vagy.

Én nő vagyok, de nekünk mindenhol ezt sulykolják, addig nem lesz pasid/barátnőd, amíg meg nem tanulsz nélküle is boldog és teljes életet élni. Nézz utána :D

Mindenképp kezdj el a karrieredre koncentrálni és találj egy hobbit, vagy próbálj ki több mindent, hogy megismerd önmagad, majd ha ez sikerült kezdj el randizgatni (az utcán, a hobbidon, munkahelyeden, iskolában megismert nőkkel) és próbáld megfogalmazni mire vágysz egy kapcsolatban és te mit szeretnél tenni érte. De addigra már legyen egy sziklaszilárd önbecsülésed, hogy ha csalódás ér mehess tovább, és ne kezd el megint azt érezni, hogy nem vagy teljes ember.

A normális hobbi és ambició amúgy is jó pont a nőknél. Ezért sem érdemes csak lézengeni, miközben egyedül érzed magad.

Ha meg csak a szex hiányzik akkor is végig kell menni ezen, mert különben kiégsz ha csak a nőhiány miatti unalomból csinálod.

2018. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Operáltas nővé magad. :D F
2018. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!