Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha anyátoknak bemutatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyátoknak bemutatnátok a barátnőtöket, és azt mondaná, hogy találhatattok volna egy normálisabb nőt is ennél a rikító fejű lánynál, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ilyesmi haja lenne:

[link]

Most ez a divat, úgyis csak átmeneti, sok lánynak láttam már.

Persze nem a lány előtt mondaná, hanem utána. A lánnyal flegmán viselkedett volna, ami rosszul is esett neki.

Mit kezdenétek anyátokkal?



2018. jún. 9. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Ha ilyen gyönyörű barátnőm lenne, pont leszarnám, hogy anyám mit óbégat.

Ne legyél már anyuci kicsi fia.

2018. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak eljegyzés után mutogatok.
2018. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

1. A szüleim nem kötnének bele ilyenekbe.

2. A büdös életbe nem lesz ilyen jó csajom...

2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Mondanám de nem tudod milyen jó az ágyba
2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem otthon élek anyámmal, hanem egyedül, vastagon lesajnálnám a véleményét. 😊
2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
anyámmal amúgy se könnyű :D nem kell ehhez piros hajú leány
2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Anyám szerintem biztosan nem mondana ilyet még akkor sem, ha éppen kék színű haja lenne egy lánynak (bárcsak...).


Egyébként olyasmit löknék vissza neki, hogy "én sem szólhattam bele ki legyen az apám, pedig lehet jobban jártam volna".

Úgy érzem, ő jobban lefagyna utána.

2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Anyámnak az én hajam sem tetszik, hasonló:

[link]


A srácok imádják (nincs párom, de nagyon sokan odáig vannak érte). Most anyádnak akarsz nőt vagy magadnak? Ha valaki a hajam miatt bunkózna velem vagy erőszakolna rá egy hagyományos színre, úgy lelépnék, mint a huzat. Ott a másik 7685476253 barna/szőke/fekete. Én ilyen vagyok, lehet, hogy még 10 évig ilyen is leszek. Az vállaljon, akinek így tetszem. Meg aki tud bánni a családjával. Az én anyám sem mond semmit azokra az emberekre, akik nekem tetszenek és nem bánik velük másképp, mert van annyira intelligens... Ha te nem tudsz rászólni anyádra és még el is bozonytalanít, akkor csak gratulálni tudok.

2018. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

jót röhögnénk és bevallanám,hogy szerintem is nevetséges a répa színű haja.

anyám tökéletes cinkos,úgyhogy nem akadnék fenn rajta.

annyi,hogy akármi is a véleménye egy extrémebb külsőről,nem viselkedett volna úgy sosem a nőmmel,mint a tiéd.

2018. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Röhögnék egyet! :D

Anyámban bírom, hogy őszintén elmondja, hogy milyennek találja azt, akit bemutatok. Nem álszenteskedik, nem kamuzik, hanem közli, ha valami nem tetszik neki. Persze, nem a lány előtt és nem csinál a dologból problémát, mert elfogadja, hogy nekem mi jön be.

Hajjal még nem volt problémája, de mivel bírom a teltebb csajokat, volt, hogy beszólt egy lánynál, hogy találhatnék vékonyabbat is. Röhögtem egyet, aztán utána tök jól kijött a lánnyal. Valószínűleg rikító hajnál is beszólna, mert mondta már, hogy milyen hajú csajok mászkálnak az utcán.

2018. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!