Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányok tényleg ennyire izgultok a kedvességre? Simán lefeküdtök olyan fiúval, aki kedves, de nem tetszik?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát:


Munkatársam tortát vitt a csajnak, egyik legjobb csaj. Kávéra meghívja, dicsérgeti, hazakocsizgatja. Visszahallottam, hogy a csaj szétette a lábát neki végre, de nem akar tőle kapcsolatot, régebben mondta, hogy "aranyos, de nem az esetem".


Másik szép csaj dohányzóba mindig utánajár egy fiú, ad neki cigit, érdeklődik iránta, felköszönti névnap, szülinap, nagyon kedves vele. Hallottam, hogy volt már ez-az. Szintén nem jön be a srác a lánynak, és nem is akar kapcsolatot.


Van egy másik lány ismerősöm, akinek van egy baráti társasága, abban egy fiú aki nyalizik neki, elmegy mikrót venni egyből, ahogy megírja neki a csaj, hogy elromlott, a csaj ki volt akadva, hogy ezt nem kellett volna, nem tudja kifizetni stb. a srác mondta, hogy ráér, meg körbenyalja a csajt. Egyszer megtört a jég, még a csaj mászott a fiúra. A csaj még régebben beszélte ki, hogy kik jönnek be neki a környezetéből, őt kiemelte, hogy nem az esete.


Benedvesedtek a kedvességtől? Vagy mi? Lányok, aki csinált már ilyet, mi zajlik le a fejetekben?



2018. jún. 10. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki szimplán kedves, az nem sokat ér. Az alap.


Ez a srác elhalmozta a lányt és figyelmes volt vele. És igen, én is nagyon nagy örömmel fogadom, ha valaki figyel rám és nem úgy, hogy random hoz nekem valamit (az is édes, de nem az igazi), hanem hogy figyel, miről beszélek és elég kreatív és talpraesett ahhoz, hogy meglepjen.


És nem, nem nedvesedünk be a kedvességtől, hanem aki úriember, azt szívesebben látjuk, mert tesz értünk valamit, ami nem körülötte forog, de mégis elég férfias ahhoz, hogy ne érezzük pitizésnek meg seggnyalásnak.


Én is örülnék egy ilyen férfinek.

DE!

Én az a nő vagyok, akivel nagyon rosszul jár az, aki a szexért udvarol. Búcsúzott már kollégánk innen emiatt, úgyhogy csak okosan azzal, hogy kinek színlel az ember törődést szexért.

2018. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Van akinek mindegy, csak péniszt kapjon végre a lába közé.
2018. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Ezek a nők genyók voltak, csak simán. Nem az ilyen romlott világképű cafkákat kéne alapul venni szerintem....
2018. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Lol, ezt a kérdést beakarod majd linkelni, amikor valaki azzal fog jönni, hogy miért nem bírják a kedves srácokat?
2018. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Ők ezzel tudják eladni magukat, és jól teszik, volt hogy így kedveltem meg pasit akit amúgy észre sem vennék hogy létezik.
2018. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fake.
2018. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Szep tortenet fiam.
2018. jún. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők ki vannak éhezve a figyelemre és a törődésre. Ez tipikus nőcsábász taktika. Igen, ez fordíthat azon a dolgon, hogy elsőre nem tetszik neki külsőre. Simán beleszerethet később.
2018. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy valaki kávéra hívja meg és cigire, az azért nem akkor anyagi kidobás, hogy érdekből menjen. Ezek a nők tényleg azt értékelik, hogy végre valaki odafigyelt rájuk, érdeklődnek utánuk.
2018. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem nem fake, eléggé hihető történetek...
2018. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!