Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért féltek a (szép) lányoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek a (szép) lányoktól fiúk? Kis pontositás a kifejtésben. Illetve mások által szépnek tartott hölgyek mit éreztek ha egy csúnya pasi próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más a szép stb. Ezt úgy értem,aki a saját szépségideálját megtalálja és fél leszólîtani. Három lehetőség van két eredménnyel:ha félelemből nincs próbálkozás nem lesz semmi,ha próbálkozik a pasi és a lány elutasîtja eredmény ugyan az.Ha lány igent mond egy randira akkor randi lesz.

Kérdés második feléhez! Aki felnőtt(agyilag is) szép nő. Az is megalázza a pasikat?



2018. jún. 11. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
A férfiak többsége nem fél a szép nőktől. Felejtsük már el az ilyen szintű baromságokat...
2018. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért félnék a szép nőktől?
2018. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1es tapasztalat. Ha egy pasinak bejön egy lány,akkor leblokkol. Nem akar odamenni hozzá,még kevésbé szép lányokkal simán elhawerkodik.
2018. jún. 11. 17:53
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Aki fel a szep noktol, az igazabol a kudarctol fel, es nincs eleg onbizalma, de ez csak 1 pelda. Van, aki ugy gondolja, hogy nem tudja biztositani az adott eletszinvolat, ha az a szep lany megkoveteli, ez mar inkabb realitas.
2018. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

3: Tapasztalatod szerint EGYES pasik leblokkolnak ilyen esetben.

Szerinted a férfiak olyan nőkhöz mennek oda, akiket nem tartanak szépnek? És olyan kajákat esznek, amiket nem szeretnek?

2018. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én mindig csúnya lányoknál próbálkoztam, és lett is pár hetes vagy hónapos kapcsolat. Utána otthagytak ők is.:) Most is csúnya lányoknál próbálkozok de elutasítanak. Nem tudom miért...
2018. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5ös az étel nem dönti el ,hogy te megeheted e. Az maximum anyagi lehetősség vagy főző tudomány .
2018. jún. 11. 18:12
 8/24 anonim ***** válasza:

Valóban nehezen mernék odamenni olyan lányhoz, aki tetszik. Hogy miért, az jó kérdés. Az én esetemben inkább az állhat mögötte, hogy elég sokszor megkaptam már, hogy nem vagyok valami helyes, hogy így fogalmazzak:D És ha ez nem is feltétlenül van így, akkor is beidegződött. Plusz egyébként is eléggé szerencsétlen vagyok. :D


De való igaz, hogy e tekintetben is érvényes a mondás:

" Sosem tudhatod, milyen eredményei lesznek a cselekedeteidnek, de ha nem cselekszel, eredményük sem lesz. " - Gandhi

2018. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mert szerinted aki nem megy oda valakihez, az csak azért lehet, mert fél? :D Akkor a lányok minden fiútól félnek vagy mi? :D
2018. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#7: Ez nem válasz a kérdésemre. Hagyjuk a csába' az egészet, ha a fejedbe vettél egy dogmát és teljese mértékben tojsz arra, hogy nincs is úgy. Ülj be egy sarokba és mondogasd magadnak, miközben a szép lányoktól a való életben nem sok pasi fog félni és lazán találnak társat is.
2018. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!