Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Ne mondd el neki, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne mondd el neki, hogy csak szexelni akarsz vele. " -miért kezd egyre több férfi ilyen undorító paraszt lenni és mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A normális emberektől bocsánat, nem akarok általánosítani. De nem egy helyen látom/hallom ezt tanácsnak arra, hogy a lányok lekoptatják azt a srácot, aki csak alkalmit akar. Bevallom, mikor még kicsit tapasztalatlanabb voltam, velem is randiztak úgy hetekig, hogy az egész csak beetetés volt és utána még azt is volt pofája eljátszani az illetőnek, hogy ő valójában út közben jött rá, hogy nem akar kapcsolatot és ezt szex után mondta meg, közben meg abszolút nem tűnt sem kívül, sem belül fuckboynak.


Miért kell ezt játszani, miért kell gerinctelen féregnek lenni egy kis szexért?


De legfőképp annak örülnék, ha valaki megmondaná, hogy lehet egy ilyen emberrel úgy kicseszni, hogy egy életre elmenjen a kedve ettől a hülyeségtől.


Egy nő ismerősöm alaposan kihasznál mindenkit a randik alatt, hogy "neki is megérje, akármi lesz", de ezzel a normális férfiakat is elmarja.


Az emberismeret pedig egy szinten túl már sajnos nem elég...


2018. jún. 11. 22:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%

Én pl. elmondom nyíltan, fura mód nincs is szex... 🤔 Akik nem mondják el nyíltan, nekik jóval gyakrabban összejön.

És amúgy miért mondják a lányok, hogy barátjuk van, miközben ott virít az egyedülálló státusz facen és naponta frissíti bulis képekkel, de egyetlen közös képe nincs semmilyen csavoval akire azt mondanád, hogy a barátja?


Ők is ugyanúgy onerdekuen hazudoznak mert éppen valamiért csak jobb csavokkal akar dugni. Akkor már a férfiak is hazudnak mert jobb vagy legalább atlagos csajt akarnak ágyba vinni.

2018. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
Szerelem nélkül max dugnak az emberek nem szexelnek.
2018. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
12%
Akkor te pedig mondd meg, hogy ha egy férfinak csak szex kell, azt hogyan szerezze meg.
2018. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

"Ők is ugyanúgy onerdekuen hazudoznak mert éppen valamiért csak jobb csavokkal akar dugni. "


Egyáltalán nem ugyanaz, mint valakit hitegetni és használni...

2018. jún. 11. 23:10
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem tettem ilyet. Kiszűrni úgy lehet, hogy próbálod megismerni azt akivel ismerkedesz mielőtt bármibe beleugrasz.
2018. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
45%

Bírom az ilyen egybites női logikát. Nem akarok általánosítani=most általánosítani fogok, de azért fogadd el.


Az általánosítás amúgy hasznos és szükséges kognitív folyamat. Persze kérdés miben és mennyire közelít az objektív valósághoz. Mikor már azt olvasom, hogy a férfiak így, a férfiak úgy....akkor már biztos, hogy csak egy gyagyás hisztis nővel van dolgunk. Érvek és logika helyett túlfűtött érzelmek és zsigeri rosszindulat, szóval kössz nem :D

2018. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

"normális emberektől bocsánat" --> tudom, hogy vannak, de a kérdés nem ez volt


"egyre több férfi" --> nem mindegyik, de tényleg egyre többen vannak. 1-hez képest a 2 is több, de erről kicsit nagyobb dologról van szó


Ha valaki egybites, ne mást hívjon annak.

2018. jún. 11. 23:15
 8/37 anonim ***** válasza:
16%

Én nyíltan vállalom, ha csak szexet akarok, mert így is találok lányt. Viszont tény, hogy sokkal több lányt vihettem volna ágyba, ha ezt nem csinálom.

És tudod mit? Egyre inkább hajlok afelé, hogy hazudjak ilyen téren. Ha a nők nem őszintén közlik az elvárásaikat, akkor én miért közöljem őszintén, hogy mit fogok nyújtani?

2018. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
22%

# 8


Egyedül te vagy egybites. Nézzél már rá erre az általánosító, siránkozó kérdésedre. Aztán csodálkozol,hogy csak ürítőlyuknak vagy jó. :D

2018. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
25%
Mert a legtöbb nő nem érdemel mást, csak egy alapos (ki)használást.
2018. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!