Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csaj azt mondja rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja rám, hogy "nem vagy csúnya", akkor azt gondolhatja magában, hogy "totálisan hidegen hagy ez az ürge, de írok már neki valami"?

Figyelt kérdés
Anotalkon beszéltem egy lánnyal, kikértem a véleményét és ez volt rá a válasz, de itt gyk-n is írt már nekem hasonlót egy-egy csaj, konkrétan azt, hogy "nincs veled semmi baj". Hát mondanom sem kell ezek nem éppen pozitív jelzők főleg, hogy eddig abban a tudatban voltam hogy helyes vagyok, mert egy-egy rokonom is mondta már és itt a gyk-n is volt 1-2 olyan csaj aki őszintén leírta, hogy helyes/jóképű vagyok. Ezek sokkal pozitívabb vélemények. Most is küldenék privátban képet lányoknak, de csak ha megbizonyosodom arról, hogy nem ismernek. Azért izgat ez a dolog, mert amúgy alkatra egy nulla vagyok és az arcomat tartottam eddig egyedüli pozitív tulajdonságnak az egész létezésemben.

2018. jún. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj - ez ismerős, ezt nekem is mondta nemrég valaki, meg azt is, hogy nem tudna belémszeretni. Köszi.
2018. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy, ennyit jelent, ilyen 12 egy tucat.
2018. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
69%

Óóó, ezeket megkaptam én is régebben, hogy nincs a külsőmmel semmi baj, de konkrétan olyan választ is kaptam már egyszer, hogy valójában egészen bejövök neki, mert ő nem az alfahím-típusú srácokra bukik, hanem aki kicsit nyommerebbül néz ki. :D WTF!

Hogy nézne már ki fordított felállásban, ha azt mondanám egy csajnak, hogy "hát ja, kifejezetten ronda vagy, viszont imádom a rusnya nőket". :D Kész téboly a nők agya.

2018. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Szótár nőkhöz:

Nem vagy csúnya - De jóképű sem

Nincs veled semmi baj - Egyenlőre nem ismerlek annyira, hogy konkrétumokba bele tudjak kötni

Aranyos vagy - Nem idegesítesz, de a puncim száraz lesz tőled mint egy sivatag

Simán találhatnál barátnőt - Valakit biztos találhatsz, de az nem én leszek

Kedves vagy - Majd beszélünk amikor a pasimmal két dugás között összeveszünk

Helyes/Jóképű vagy - Inkább hazudok mert félek a hisztidtől


Akkor vagy sínen, ha a keresetedről érdeklődik. Ha arra tudsz neki egy olyan összeget mondani ami többszöröse az ő keresetének, már aznap este nyitva a láb.

Akkor is, ha arról kérdez hol szoktál ezdeni mert tetszik neki az alakod, hasonló a hatás.

Az összes többi csak lerázós duma.

2018. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4: Hehe, ez tetszik. :D

Kiegészíteném még ezt azzal, hogyha tetszel neki, akkor max 2 szavas válaszok helyett egyből elkezd serényen gépelni, az exedről érdeklődik (hogy felmérje a terepet) vagy ha egyetemista vagy, akkor a terveidről faggatni.

2018. jún. 12. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nem vagy csúnya" pont azt jelenti náluk hogy az vagy.
2018. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na az általánosító marhák ha összejönnek... istenem.
2018. jún. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-5. Azèrt ez nem így van. Szóval nagyjábôl tök máshogy.
2018. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!