Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 26 éves vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 26 éves vagyok, és képtelen vagyok párt találni?

Figyelt kérdés
Már mindenhol próbálkoztam, bulikban, interneten, tinderen, mindenol. Már ott tartok, hogy kezdeményezek is pasiknál (pedig nem vagyok ilyen tipus), de nem jön össze. :( Teljesen el vagyok már keseredve. Egyszerűen azok nyomulnak csak, akik nem jönnek be. Akik bejönnek, pedig már rég foglaltak. Más is van ezzel így ilyen korban? Nem akarok vénlány maradni. Pláne hogy elég jól nézek ki...nem értem az egészet. :(

2018. jún. 13. 01:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
nem vagyok a képküldés híve de mondhatok véleményt
2018. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
nem vagyok a véleményezés híve, de küldhetsz képet
2018. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Talán túlságosan erőlködsz, eléggé kétségbe esettnek tűnsz, mert attól félsz, hogy egyedül maradsz. Ne légy ennyire kétségbe esett, mert ha találnál is egy hozzádvaló srácot lehet, hogy pont ezzel ijesztenéd őt el. Kicsit vedd lazábbra a dolgot, majd jön, ha jönnie kell, ha meg nem, akkor így jártál.

Egyébként vannak akik, 30-40 felett találják meg csak a számukra megfelelő párt, ez nem mindig a külsőtől függ.

2018. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
majd ha már egész alacsonyan vannak az igényeid, írj
2018. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Habár én nem keresem kórosan még a páromat, de ismerős a szituáció(kísértetiesen :D), amit vázolsz.

Szerintem felesleges magadat okolnod, elég felgyorsultak a dolgok és tényleg nehéz olyat találni, aki tényleg megérné a fáradtságot. De azért vigyázz, a kétségbeesés sok rossz döntést szül.

2018. jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék "így járni". Voltak évek, mikor egyáltalán nem kerestem, nem érdekelt a téma, és akkor sem jött soha senki. De az tény, hogy volt már, akit elijesztettem a nyomulásommal. :( Marha nehéz úgy hogy napi szinten már álmomban is ez a téma gyötör...Nem tudom és nem is szeretném elengedni ezt a témát.Ez az egy hiányzik az éltemből.
2018. jún. 13. 01:24
 7/20 anonim ***** válasza:
8%
inkább nem szóltam semmit...1 voltam
2018. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

"Egyszerűen azok nyomulnak csak, akik nem jönnek be."

"Pláne hogy elég jól nézek ki."


Valószínűleg jóval csúnyább vagy, mint amilyen szépnek gondolod magad, és nem a szintedből válogatsz.

2018. jún. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Erre szerintem nem lehet jó választ adni. Én is elgondolkodom néha ezen, igen álmomban is előjön néha. Habár én tartom magam olyan coolnak, mint te ellenben azért elég fura, hogy senki :D
2018. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól nézel ki, hogy tudod a pasikat elijeszteni?
2018. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!