Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok terveznétek közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok terveznétek közös jövőt katona életmódot élő pasival?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:


Németországban vagyok mint gyakorlott kutató-fejlesztő mérnök, egyedülálló férfi, 31 éves, talán lehetne a német hadsereghez csatlakoznom, mint "katonai fejlesztőmérnök". Biztos megélhetés, nagyon jó fizetés, társadalmi tisztelet, viszont a katonaéletnek megvannak a a hátrányai mint tudjuk. Bármikor költöztethetnek - akár gyerekkel családdal együtt, vészesebb helyzetekben kb haza se mehetek majd a "munkahelyről", mindenben a hadseregtől függök, illetve ha komoly balhé tör ki valahol akkor elvileg "éles bevetésre" is küldhetnek.

Ez az párkeresési helyzetemet valószínűleg nem fogja erősíteni.


Összejönnétek ilyen életmódot élő úriemberrel?



2018. jún. 13. 09:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Az igazán szerető társ minden nehézséget ki tud bírni.
2018. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem, valószónűleg nem jönnék össze. Nem akarok egyedül gyereket nevelni éa magányosan várni egész életemben, sajnálom. Inkább összejövök egy "sima", unalmas mérnökkel, aki mellettem van.
2018. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Aki beáll a hadseregbe, az számítson arra, hogy erre teszi fel a magánéletét is. Mert nem sokan tolerálják párkapcsolatban ezt az életformát.
2018. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Második: azért valószínűleg nem lőnének agyon. Ahhoz hogy a német hadseregben mérnönöket öljenek, ahhoz már nagyon durva háború kell. Ennek igen kicsi az esélye, de a költöztetés, "harcmezőre küldés" sokáig haza nem térés, hadgyakorlatozás benne van a hétköznapokban.
2018. jún. 13. 09:44
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem túl lehet ezt élni, minden az adott két ember hozzáállásától függ. Én alkalmazkodnék, ha a férfi számomra úgymond megéri.
2018. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

4.: én családot szeretnék, de ezt így nem vállalnám egyedül. A válaszom racionális okokból továbbra is a kizárt. Ha valaki szerint ez felszínes hozzáállás, próbálja ki, milyen egyedül lenni egész életében és egyedül gyereket nevelni.

23/N

2018. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

"próbálja ki, milyen egyedül lenni egész életében és egyedül gyereket nevelni."


Nem nem erről szó nincs. Nem számüzetésről van itt szó. De olyasmi megtörténhet, hogy parancsra családostól 600 km-rel odébb költöztetnek (természetesen ehhez mindnet biztosítva). Aztán 2 év múlva még egy költözés 200 km, aztán 1 év múlva még egy Németországon belül.


Vagy kiküldenek 3 hónapra Amerikába, Kínába család nélkül. Vagy ha valami balhé van akkor pl másik városba küldenek egy hónapra.


Arról szó nincs hogy örökre eltűnnék a családtól.

2018. jún. 13. 09:56
 8/34 Surfer Girl ***** válasza:
Én biztos nem terveznék jövőt! Az én "ad hoc", jövős-menős életmódommal ez nem férne össze.
2018. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Én nem, mert ez egy labilis, kiszámíthatatlan élet. Nem arról van szó, hogy ne bírnék ki 1 hónapot a férjem nélkül, de sose tudnám, mikor lesz az az egy hónap. Nem lehet nyaralást tervezni, mert ha épp elküldik, akkor elküldik.


Egy nagyon céltudatos, karrierista nő mellé tudnálak inkább elképzelni, aki ugyanúgy sok energiát fektet a saját életébe, és nem zavarja a távolléted. Vagy esetleg egy művész hajlamú lány, aki bárhol ki tud teljesedni. Esetleg egy nyitott házasság.


De hétköznapi embereknek ez az életforma nem fog tetszeni, ez egészen biztos.


27N

2018. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
7.: mi ez, ha nem egyedül gyereknevelés, már ne haragudj? Illetve mégrosszabb: a szeremcsetlen gyerek is állandóan rángatva van, esélye nincs barátokat szerezni. Továbbra is NEM.
2018. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!