Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

Egy totális lelki csődtömeg vagyok.Nincsenek barátaim,nem érdeklek senkit,mindenki leszar.Nem járok sehova,mert nincs is kivel.Egy macska a legjobb barátom.Egész életemben csesztettek,már az óvodától kezdve ki voltam közösítve.Soha nem volt normális barátom,aki volt,az is mindig csak kihasznált.Utálom az életemet és utálom az összes embert.Az emberek csak bántottak.Nagyon örülnék,ha meghalnék.Egy ideje facen beszélgettem egy csajjal,de most ő is letiltott.Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki,hogy nem lehetnek barátaim és sohs nem lehet barátnőm.De még csak nem is ismerek lányokat,akivel ismerkedni tudnék.3 éve nem beszéltem élőben lánnyal.

Tudom h egy vesztes vagyok,szóval jöhettek kiröhögni meg belémrúgni.Nekem már úgyis mindegy,az életemnek már rég vége van.



2018. jún. 13. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"nincs végzet csak ha bevégzed"

Magad alatt vágod a fát ezzel a mentalitással, önsajnáltatással. Tudom, mert én is voltam ilyen, aztán egy nap kinyitottam a szemem, és sikerült változtatnom.


Persze hogy nem lesz kivel elmenni sehová ha nem is ismerkedsz, úgy esélyt sem adsz.

Az embereket meg nem tudom miért utálod, talán azért mert boldogabbak mint te?


Szóval összefoglalva, addig nem lesz jobb a helyzet amíg te nem határozod el hogy jobbá teszed magadnak.

2018. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

20

Mégis hovamenjek,hol ismerkedjek?Mondom hogy nincs egyetlen barátom sem,akivel elmehetnék valahova.Már voltak öngyilkos gondolataim is

2018. jún. 13. 13:02
 4/29 anonim ***** válasza:
Akárhová, kezdj el sportolni valamit. Járj rendezvényekre.
2018. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szedd már össze magad! Szép kis férfi vagy, ilyen mentalitással. Nem csoda, ha a csajok is menekülnek előled.

Járj el akkor egyedül, az ismerettség máshogy nem alakul ki. Találj valami hobbit, azzal is sok barátot tudsz bevonzani. De mindenekelőtt fejezd be az önsajnálatot, a mártírságot és a gyűlölködést. Csak abba lehet belerúgni, aki hagyja magát! Próbálj meg nyitottabb lenni a dolgokra, másokra. Tesséj elmenni önkénteskedni, ha máshogy nem megy a kapcsolatteremtés.

2018. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

és hol laksz?

vannak tanfolyamok amikre beiratkozhatsz, sportedzések, szervezett túrák, hobbi alapú közösségek és azok találkozói a fészbukon szerveződve.

mik a terveid az elkövetkezendő 5-10 évre nézve?

van valami hobbid? mit dolgozol vagy tanulsz?

2018. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ezek annyira riasztóak egy lánynál mintha egy pöcegödörben való fürdés után próbálnál ismerkedni, nem bántásból mondom, ugyan ilyen vagyok
2018. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Most fejeztem be a sulit.Van hobbim,onnan sinxsenek barátaim.Eddig minden “barátom” belémrúgott.Nem tudom van e egyáltalán értelme barátkoznom,azok is csak belém fognak rúgni.Sosem volt normális barátom,a kezdetektől fogva ki voltam közösítve,mindig is én voltam az osztály lúzere.

Nincs semmi tervem az elkövetkező 5-10 évre,de leélni sincs kedvem még 10 évet.Ez a 20 bőven elég volt.

És ez a ti hibátok.Mert ilyen köcsögök voltatok velem egész életembe.

2018. jún. 13. 14:06
 9/29 anonim ***** válasza:
Minek kell neked más véleménye, ha te már eldöntötted, mennyit érsz?
2018. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam hogy mennyien fognak még itt belémrúgni
2018. jún. 13. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!