Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudna egy olyan srác sikeresen ismerkedni aki a következő:nem nagyon jár szórakozó helyekre, nemnagyon vannak barátai, csak haverok de azokkal se nagyon tarja a kapcsolatot, igazából nemnagyon jár sehova!?

Figyelt kérdés
Sportos alkat,180+magas,rövid haj,borostás arc,szőkésbarna haj.Csendes, aranyos, kedves, segítőkész, barátságos, szereti az állatokat, odaadó. Hol tudna 1 ilyen srác ismerkedni?
2018. jún. 13. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy férfi “aranyos”? Egyébként meg ezek a csendes, aranyos, kedves, segítőkész, barátságos stb. tökéletesek ahhoz, hogy barátzónában legyél a nőknél.
2018. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TTP80 ***** válasza:
Könyvesbolt, tánc tanfolyam, keresztény közösségek, tornapálya, ahol lehet edzeni különböző gépekkel.
2018. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Oké, most írnál egy reális jellemzést is?
2018. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
El kéne kezdeni járni valahová. :D Utcán is lehet sikeresen ismerkedni, de a leírásod alapján ez nem biztos, hogy a te utad.
2018. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj a mai nok/lanyok annyira elvannak szalva maguktol...nemtudom miert..nemreg probalkoztam kb 2-3honappal ezelott sokat voltam az utcan ha lattam 1 lanyt aki nekem is tetszett oda mentem...de elhajtott...sztem nem vagyok csunya gyerek nem vagyok azert 1 nagyon jokepu csavo se de tisztaba vagyok az adottsagaimmal...de igyse sikerul mert akar kihez oda megyek aki tetszik mind elhajt hohy jajj bocs baratom van vagy epp ot varja meg ilyenekkel
2018. jún. 13. 17:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem te próbáltál a 2-es villamoson felszedni egy csajt kb másfél hónapja, egy vasárnapi reggelen? :D
2018. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem.miert annyira gaz volt az illeto?
2018. jún. 13. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:

#5: A kva szájukat, hogy olyan csajokhoz mész oda, akiknek van pasijuk...

Nem úgy, ahogy gondoltam, de megadtad a tényleges jellemzést a válaszod stílusával. Érthető, hogy nem találsz barátnőt.

2018. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyan lanyok alapbol kilove nalam akinek palija van.de ezt nem minden esetbe lehet tudni...de nem en voltam az
2018. jún. 13. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ilyen hulye beprobalkozott a nomnel, pedig 5 percre hagytam magára az utcán, míg beléptem a boltba :D remélem te voltál az mert olyan sallert vertem neki, hogy csak habogott. Mit képzelsz te magadról úgy őszintén?
2018. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!