Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony 170 és az alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony 170 és az alatti pasik! Ti hogyan vagytok képesek lelkileg feldolgozni, hogy a nők túlnyomó többségénél nem jöhettek számításba?

Figyelt kérdés
Ezen rengeteget gondolkoztam, hogy hasonló cipőben járó férfitársaim, hogyan tudják évtizedeken keresztül feldolgozni azt, hogy ők mélyen periférián kívülre szorulnak a társkeresési piacon. Elég sok nő magasabb náluk még magassarkúval is és a nők túlnyomó többsége pedig szinte ugyanolyan magasságú egy szolidabb magassarkúval is. Lényegében csak a 155 alatti csajok jöhetnek szóba, de egyrészt ők is átlagos +175-ös pasira vágynak (amit általában meg is kapnak), másrészt ennyire alacsony lányokból sincs olyan sok, hogy bármikor lenne esélyük az alacsony pasiknak. És akkor még a belsőről/egzisztenciáról nem is ejtettem szót, mint további követelmény. Egy 185-ös pasi pedig gyakorlatilag a női társadalom teljes "kínálatából" válogathat, mert nincsenek fizikai korlátok.

2018. jún. 13. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 197 vagyok még sem kellek a kutyának sem! :D
2018. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel bajom. 19F vagyok. Volt már magas barátnőm de nem amiatt ment tökre a kapcsolatunk. Volt már ideális alacsony de az osztály társ volt letojta a fejemet nem szeretett. Ez nem magasság kérdése amúgy . Volt már csomó lány is aki próbálkozott de edig elutasitottam őket nekem nem jöttek be . Volt már távkapcsolatom is . De azt is elhagytam mert lett fiúja a lánynak xd aztán meg lelkizni most is lelkiznek velem. Szóval nem kell aggódnom merr lesz majd egy barátnő hamarosan .
2018. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy ez rohadtul nincs így. :D
2018. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem itt kéne siránkozni, napi 10 kérdést kiírva...


Nézz magadba, és járj nyitott szemmel. Ha kimozdulsz láthatot, hogy nem csak a magas, kigyúrt, jóképű, gazdag, pasiknak van barátnője, és nem is csak a gyönyörű arcú, sportos lányoknak van pasija.


Az, hogy alacsony vagy, nem jelent semmit, sok alacsony férfit imádnak a nők, te inkább a sikertelebségedet fogod rá, pusztán erre az egy tulajdonságodra, pont arra amin nem lehet változtatni, és a nőket hibáztatod, hogy nem kellesz nekik...


Pedig, ha magasabb lennél se kellenél senkinek, ilyen mentalitással...

Én 190 centi vagyok, és nincs sikerem a nőknél, de reálisan látom magam, és nem őket hibáztatom...

2018. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokkal hányingert keltőbb, férfiatlanabb ez az önsajnáltatásod, mint a magasságod.
2018. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

"Egy 185-ös pasi pedig gyakorlatilag a női társadalom teljes "kínálatából" válogathat, mert nincsenek fizikai korlátok."


Te amúgy magadtól vagy ilyen fogyatékos, vagy valaki fogja a kezedet közben?

186 centi vagyok, ha a harmadát megdughatnám annak a csajoknak a környezetemben, akik tetszenek már jó lenne.

2018. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz már ezzel, úgy vagy jó ahogy vagy. Nekem szinte mindegy mekkora egy pasi, onnantól hogy legyen egyforma magas velem. 170cm
2018. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Egy 185-ös pasi pedig gyakorlatilag a női társadalom teljes "kínálatából" válogathat, mert nincsenek fizikai korlátok."


Jó vicc :D

2018. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8: Miért vicc, de most komolyan? Gyűjts össze egy reprezentatív mintául szolgáló 1000 fős női társaságot 18 és 40 év között és nézd meg hány százalék lesz azoknak az aránya, akik 180 felett vannak (garantálom, hogy 5% alatt). Ráadásul ilyen magasan a nők már sokkal kompromisszum készebbek és nem zavarja őket pár centi különbség ha a pasi is magas, mert férfiként tekintenek rá ellentétben mondjuk rengeteg 165-ös lánnyal, akik egy 170-es pasira úgy sem tudnak vonzódni, hogy 5 centivel alacsonyabbak tőlük. Ezt rakd össze!
2018. jún. 13. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Képzeld el, ha mind ott heverne a lábad előtt, hányszor nyúlnál félre mire megtalálnád azt aki iránt különleges belső vonzalmat is érzel, és képzeld el, hogy neki meg pont azért nem kellenél mert kihasználtad azt, hogy 175+os vagy és gyakorlatilag nem akart a 2872 után 2873. lenni... (Persze nem úgy van ám ahogy gondolod, meg nem is így ahogy én, de attól még ez is egy lehetséges nézőpont)
2018. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!