Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy ilyen nőnél, érdemes próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

Egy angol tanfolyamra járok ott megismerkedtem egy nagyon vonzó nagyon csinos nővel. Ez a nő osztályvezető az Emberi Erőforrás Minisztériumában, 29 éves és tényleg kimondottan szép nő.

Én sajnos külsőben rosszabb vagyok nála de a személyiségem jó, úgy gondolom hogy tudnám szeretni. Igen vékony vagyok és alacsonyabb vagyok nála és munkám se egy jó kereső állás ugyanis mentőzök de ez a hivatásom és szeretem


2018. jún. 13. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A puhatolózásról hallott-e már kend?

Nem kell neki ugrani vagy hanyagolni. Tapogatóz.

2018. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem fordítod a provokálásra használt idődet valami hasznosra?
2018. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Most ez miért lenne provokálás tényleg nem értem, ez egy őszinte kérdés ami bennem van, egy szimpatikus lány iránt érdeklődök...Szerintem inkább te provokálsz..
2018. jún. 13. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Próbálkozz be nála.
2018. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Te provolálsz az alacsony vékony rosszul kereső béna lúzer kivetítésével.


Mindenki talál magának párt, ha akar.

2018. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Kedves barátom, azért vette provokációnak a kérdésedet az előző kolléga, mert ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy csinos, komoly karrierrel rendelkező szép nőnél labdába rúghatsz miközben alacsony és vékony is vagy? A mentő hivatással semmi gond nem lenne, de feltételezem nem úgy van tőle alacsonyabb, hogy a csaj 180 centi, te meg max 2-3 centivel vagy alacsonyabb. A magasság az elsődleges szűrő tényező a nőknél, a második az alkat, a harmadik az arc és csak ezután jön a végzettség/fizetés. Ha nem is provokációnak szántad, akkor viszont végtelenül naiv kisfiú lehetsz.
2018. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hölgy 2 hete már a barátnőd volt!

Mi történt elfelejtette, hogy te vagy a mindene???


Esetleg te felejtetted el, hogy a másik kérdésednél már előbbre jársz a történettel?

2018. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!