Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntök, ha majd 10-15 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntök, ha majd 10-15 év múlva kezdek nagy erőfeszítésekbe a csajok terén?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, most érettségizem, és remélem bekerülök az egyetemre, mert gépészmérnök akarok lenni. Ha mégsem vennének fel, akkor irány apámék műhelye, és egy múlva újra próbálkozom. Eddig sem fordítottam nagy energiákat a párkeresés felé, mert nem láttam értelmét. Nincs sok önbizalmam, kisebb önértékelési zavarom is van, nem mellesleg látom a mai generációban, hogy nagyon magas a felszínesség szintje. Jelenleg olyan 2% esélyem lenne becsajozni, talán az egyetem után több lesz. Még ott se akarnék csajozni, mert eléggé cinkes lenne a helyzet, egy esetleges szakítás után. Azért nem a tini párkapcsolatokhoz írtam ezt, mert egy az, ezt a kategóriát többen olvassák, valamint a felnőtt éveimről akarok döntést hozni, lehetőleg racionálisan, nem az érzelmeimre hallgatva, mert azok tévútra terelhetnek. Talán majd 25+-os koromban érettebb leszek, izmosabb, férfiasabb. Igaz, ha megélem azt a kort, mert ki tudja, elkezdtem dohányozni, néha iszogatok, mondjuk az még oké, de lehet a cigi hosszútávon megöl majd.
2018. jún. 13. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

melyik nagyobb ciki?

egy fiatal srác aki bakizik néhányat.

vagy egy felnőtt kigyúrt férfi aki béna mint a fa-sz?

szóval nincsen mire várni.

ugyanaz leszel akkor is mint aki most vagy.

2018. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagias csajokra vágysz, akkor jól. Ha mást is akarsz vinni egy kapcsolatba, akkor rosszul. Ha fiatal korodban elesel egy csomó tapasztalat megszerzésétől, akkor lényegében 10 év múlva még mindig egy 18 éves srác szintjét fogod hozni érzelmileg és tapasztalatilag. Szerinted, ez hány nőnek lesz vonzó?

Gépésznek tanulok és ott találkoztam hasonlóval. Nem is gondoltam arra, hogy ilyen létezik. 3 srác is úgy volt vele, hogy a tanulásra fektette a hangsúlyt, nem csajoztak. Aztán végeztek és úgy gondolták, hogy akkor most lesz barátnőjük, mert sokat fognak keresni...

Aham, lett is "barátnőjük". Pár külföldi utazás erejéig.

2018. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt mondtam, hogy idén már nem, majd jövőre. Aztán azóta se lett belőle semmi.
2018. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
12%

Szerezd meg az alap equipmentet, azaz legyen egy nagyon fаsza kocsid, egy saját lakásod, legyél független az őseidtől, legyenek menő, vagány hobbijaid, legyenek népszerű ismerőseid, barátaid és mint a Niagara, úgy fognak ömleni a csajok.

Egyébként abszolút osztom az elhatározásodat, teremts meg mindent, ami neked fontos a komforthoz, aztán kezdj el csajozni.

Ezek a "jóban-rosszban együtt", meg "szegénységben, nyomorultságban is együtt" címletű tanácsok kalap szаrt se érnek.

2018. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ott leszel 30 évesen 0 tapasztalattal a nők terén azt nagyon megbánnád akkor. Munka mellett már nehezebb is ismerkedni, mint egyetemen.
2018. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Tedd le a cigit, az fontosabb mint a kérdés...



Én most vagyok 25 éves, mondjuk úgy fél évvel ezelőttig 90% energiát fordítottam a csajozásra, és 10% esélyt a karrierre... nagyon megbántam. Persze dugtam 6 nővel több mint a semmi. De az emberekkel töltött idő nagyrészét megbántam, a munkával tanulással sporttal töltött időből egy percet sem.

Nekem az a célom, hogy a nők maguktól nyomuljanak rám, ha megszerzed az írt "equipmentet" ez összejöhet.

Úgy is megcsalnak, csak az a kérdés hogy ha igen te 100 nőt kaphatsz meg helyette vagy csak 2-3 at...


Én kinőttem már a mesékből. Ismerkedtem férjes asszonyokkal is, a szerelem elmúlik. A diplomát meg senki nem veheti el tőled.

2018. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja még megkérdezem, hogy munka mellett nehezebb ismerkedni??

attól függ hogy 12 órázol egy gyárban

vagy pedig rugalmas munkaidőd van, amikor közép vagy felsővezető vagy?


Szerinted ha egész nap melózol nem kúr félre az asszony??

én dolgoztam gyárban is, és rugalmas munkaidőben is.

Így minden nap eltudok menni kondiba.

Amúgy meg 12 óra munka, a maradék idő alvás + utazás. Hogy tudna valaki így még csajozni?


Szóval ne hallgass másokra, szerintem tanulj, az hosszútávon megéri. Főleg a férfiaknak mert idősen is lehet gyereked. 30 évesen simán fel tudsz szedni egy 20 on éves nőt :)

2018. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Uh, utolsóra ne hallgass, kiégett, szeretetet és normál intim párkapcsolatot nélkülőző életet él, ne ez legyen a cél.


Ne zárd el magad tudatosan a csajozástól, ha egy lány megtetszik, kezdeményezz nála. Nagyon sok ember küzd önértékelési problémákkal, de ettől még lehet kapcsolatod. Fontos is, hogy szerezz tapasztalatokat fiatalon is, 30 évesen kezdőként jóval nehezebb dolgod lesz, és ott lesz rajtad a nyomás, hogy milyrn "ciki" hogy alig van tapasztalatod.

2018. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%

Az mivel jobb tapasztalat ha elhajtják?


Ha nincs önbizalma nem fog menni... És az nem megy magától, kell valami mögé. Pénz és jó megjelenés. Én pl. szemüvegben és szabadidő ruhában nem merek odamenni egy nőhöz, de rendesen ingben elegánsban felöltözve a legjobb nőhöz is odamegyek. Mert van szemem és látom magamat meg a többi csávót.

2018. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem baj, ha lányként válaszolok? Hasonló csipőben járok, most vagyok 26 és engem eddig teljesen lekötött a suli, hobbi, barátok, szóval a saját kis életem kialakítása. Viszont a pasikkal semmi tapasztalatom, és emiatt esélyem sincs náluk. Ha megtudják, hogy szűz vagyok, menekülnek. Akik meg nem, azok minimum egy huszassal idősebbek, de hát apám már van. Még kész szerencse, hogy nem vagyok gyerek kompatibilis, mert ha még azon is parázni kellene... Szóval legalább próbálj tapasztalatot gyűjteni, elköteleződni meg ráérsz még.
2018. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!