Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy gáz, hogy lusta és gyáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz, hogy lusta és gyáva vagyok férfiként kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Több okból nem is szoktam kezdeményezni, kár is igazából részletezni ezeket.


F/23


2018. jún. 15. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Szint úgy.. 22/F
2018. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Igen, gáz sajnos. Nem fognak az öletekbe hullani a nők, ezt jobb, ha tudjátok.
2018. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ellégé komplikált, hogy nekem miért nem lehet és lesz csajom.
2018. jún. 15. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Így van, egy nő sem fog az öletekbe hullani! Bár manapság már bármelyik fél kezdeményezhet, a mai lányok 90%-a is még tartja magát a régi elvhez, hogy a férfi dolga kezdeményezni. Egyik munkatársam is csak "csorgatja a nyálát" a bombázó kolleginák után, de kezdeményezni egyiküknél sem mer, ami miatt sokszor pletykatéma a cégnél!
2018. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Bezzeg az szerintetek igazságos hogy a nő ölébe meg hulljon az összes férfi ugye? mi legyünk a csicskák ti meg az istenek. Vicc kategória. Inkább nem kezdeményezek, nem fogom leégetni magam az elutasítással.
2018. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

A valódi férfi kezdeményez, a picsogós kisfiúk meg egyedül maradnak. Ennyi.


Igen, gáz, főleg, hogy férfinak mered nevezni magad gyáva nyusziként.

2018. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem gáz. Engem pl teljesen hidegen hagy,hogy miért nem lesz kapcsolatod vagy mi a jellembeli hiányosságod.
2018. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
59%
Nekem nem volt még nőm, és nem is lesz, mert aszociális vagyok és nem, nem kezdeményezek senkinek sem! 30/F
2018. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem, a nőknek sem hullanak csak úgy az ölükbe a férfiak, akár hiszitek, akár nem.

Ha nálad a kezdeményezés egyenlő a csicskázással... akkor ne is legyél meglepve.

2018. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki párt akar, akkor nemtől függetlenül ciki, hogy még csak meg sem próbál tenni semmit sem az ügy érdekében. Ha viszont egyedül akar maradni, akkor felőlem ne kezdeményezzen, akkor viszont szerintem nem is csinál problémát ebből. Ha jól értelmezem, akkor te szeretnél párt, csak túl beszari és lusta vagy ahhoz, hogy változtass önmagadon és a jelenlegi helyzeteden.
2018. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!