Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kell, hogy a szépségkirálynő választáson részt vevő lányok közül legyen barátnőd?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne ha egy olyan barátnőm legyen akitől elmondhatom hogy szépségkirálynő választásokon indult.


Tényleg ezek kellenek az ilyen nőknek?


[link]


2018. jún. 18. 12:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
33%

#8: Akkor most hajrá és keress rá facebookon a videóban szereplő srácokra. Biztos viccikék, de izmosak és többségük pénzes.

Én nem megmagyarázom, hogy mi kell egy nőnek. Amiket írok, azt nők mondták nekem vagy tapasztaltam. Pl. tipikus, hogy amikor megismerek egy nőt és szóba kerülnek kezdőtémaként az elvárások, akkor jönnek ugyanezek a sablonszövegek. Aztán, amikor pár nap múlva inkább csak haverok maradunk, jön a sírás, hogy xy teljesen más karakterű pasi után sírnak... Pl. gyakori, hogy nők előadják, hogy nekik nem számít az izom és nem plusz. Aztán amikor megnézi az ember az exeket, mind izmos. Vajon miért van ez?


De, oké. A férfiak többsége itt azt írja, hogy nem számít nekik a külső vagy nem komoly szinten. Valamiért a nők ezeket az állításokat pont ugyanúgy támadják, mint amikor egy nő mond mást az elvárásokról. Náluk is kérd majd ki légyszi a dolgot.

2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
71%
Most tudtuk meg, hogy a férfiaknak a külső a legfontosabb, aki mást mond, hazudik. Egy férfitől hallottam, aki a férfiak nevében beszélt, más férfi nem esett neki, hogy ne mondjon ilyet, úgyhogy igaznak veszem.
2018. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%

"Náluk is kérd majd ki légyszi a dolgot."


XDXD


Mondja a seggarc, aki csak a nőket támadja.

2018. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
6%

76%-os: Miután végigmentél az oldalon és beszóltál pár embernek, keress olyan kérdéseket, ahol pont ugyanúgy "támadom" (lol, milyen támadásról beszélsz egyáltalán?) a férfiakat, mint a nőket.

Seggarc itt jelenleg csak te vagy.

2018. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
59%
Nahát! Pont ilyen sablon sz.r bullshit dumát nyomattak mindig is a nő ismerőseim meg a a nőknél sikeresebb férfi ismerőseim, én hülye eleinte még el is hittem, aztán a sokadik elutasítás után rájöttem,hogy ezek semmit nem érnek, ha nem született jóképűnek az ember. valahogy így működik ez a valóságban: Egy jóképű ,magabiztos, jó kiállása van, reakció a nők részéről: Micsoda magabiztos férfi! Egy előnytelen külsejűnek mer valami önbizalma lenni: "Ez meg mire veri magát? Hogy néz már ki?'
2018. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%

Egy tökös, magabiztos, nagybetűs FÉRFIT akarnak, csak ezt nem mondják el külön, mert magától értetődő a számukra. Egy ilyen férfi pedig nem lesz nyüzüge vagy dagadt (mert aktív életet él, van igénye a mozgásra), sem pedig csóró (mert van benne ambíció, bátorság, kitartás és határozottság, hogy megtalálja a lehetőségeket az anyagi boldogulásra).


Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb férfi fél az ilyen nőktől: ha valaki képes természetes módon viselkedni ilyen nők társaságában és viccelődni velük, húzni egy kicsit az agyukat, az már fél siker.

2018. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

A pc-ség jegyében nem mondták, de az se árt, ha vastag a bukszád és hasonló mennyiséget fektetsz a kinézetedbe, pl. sportolsz, előnyös hajat vágatsz magadnak, előnyös ruhákban jársz és van hozzá tartásod.


Mit gondolsz, sminkkel születnek meg belőtt hajjal és ez csak úgy van, genetikailag?

2018. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%

Egy valamit nem értek nőként: ha ti, férfiak felszínesek vagytok, hiszen nektek annyi a lényeg, hogy szépségversenyen induló csajjal villogjatok, akkor miért vagytom azon felháborodva, ha vannak szép nők, akik ugyanolyan felszónesek, mint ti és tudják, hogy a szépségük miatt elvárhatnak ajándékokat, vastag tárcás pasit? Nektek a külső kell, nekik a pénz, min vagytok kiakadva? Kicsit kettős a mérce.

23/N

2018. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18%

#18: A kettős mérce ott kezdődik, hogy az oldalon lévő nők folyamatosan azt írják, hogy az általunk tapasztalt dolgok nem számítanak a nőknek. Az itteni válaszok alapján Andy Vajnának vagy Pumpedgabónak sosem lenne barátnője.

A férfiak és a nők között is felszínes a többség. A különbség annyi, hogy a férfi válaszolók kevésbé veszik az általánosítást a szívükre, míg a nők minden ilyen jellegű választ személyes támadásnak éreznek.

2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%
Mert erre az oldalra jellemzően nem szépségkirálynők írnak, hanem hétköznapi, nagyrészt átlagos nők.
2018. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!