Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez kell, hogy a szépségkirálynő választáson részt vevő lányok közül legyen barátnőd?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne ha egy olyan barátnőm legyen akitől elmondhatom hogy szépségkirálynő választásokon indult.


Tényleg ezek kellenek az ilyen nőknek?


[link]


2018. jún. 18. 12:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
95%

": A kettős mérce ott kezdődik, hogy az oldalon lévő nők folyamatosan azt írják, hogy az általunk tapasztalt dolgok nem számítanak a nőknek. Az itteni válaszok alapján Andy Vajnának vagy Pumpedgabónak sosem lenne barátnője."


Én pl. nem azt szoktam írni, hogy a nők többségének nem számítanak, csak azt, hogy NEKEM nem. Számít a külső, hozzá sem nyúlnék olyan pasihoz, aki nem felel meg nekem külsőre, de nem kell izomagyú, buta bunkó, sem egy szottyadt heréjű, gazdag öregember. A magam nevében beszélek, nem vagyok vak, látom, hogy másoknak kell.

De saját magammal kapcsolatban akkor sem mondanám, hogy az oldalon leírt dolgok igazak, ha 20-an idejönnétek, és eret vágnátok a szemem láttára, ha nem mondom. Anonim oldal, igazat mondok. Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak ezzel.

2018. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%

18-asnak igaza van.

Miért nem inkább teszel érte ha nem vagy piacképes férfi?

Megkérdezem miért nem?

Mi vagy ki tart vissza?

Tételesen érdekelne engem.

Olvasd el 16-os válaszát telitalálat,tanulni kellene belőle.

A nők FÉRFI-t akarnak aki nagybetűs,tehát nem nyamvadt vagy nem dagadt,igényesen öltözködik,egzisztenciát épít mivel ambíciózus benne van az ősférfi ezért tűzőn vízen csak a céljaira törekszik a többi nem érdekli,nem rinyál nem sír hanem teszi a dolgát.

Ti mit tesztek meg a sikerért?

Tételesen milyen lépéseket tesztek meg?

Youtube kommentelőkből őszintén mit néztek ki?

Mert én nem hinném,hogy kihajtják a belüket egy komoly szakmai fejlődésért(akár egyetem akár más),tepernek a legjobb melókért,és azt sem hiszem,hogy túlóráznak akár erőn felül is ha kell,sőt nyelveket sem igen tanulnak.

Csak ömlik a mocsok a pofájukból olvassátok el.

Ilyen egy igazi férfi?

Milyen életet építhetnek ezek?

Mert csak sírni meg kifogásokat gyártani tudnak,de gondolom egyik se képzi magát egyik se teszi bele a munkát,el vannak,ha nem a nőket szídják akkor a ,,k_csög főnököm most vette meg az Audit,persze mert nem fizet meg".

Akkor megkérdezem mit teszel azért,hogy jól megfizessen?

Senior Java fejlesztő vagy,aki kiválóan kommunikál akiből Software Architect lesz?

Jaaah igen ehhez tanulni is kellene,de megint bejön a ,,Take one hundred percentage responsibility of your life" elv.

2018. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
13%
#21: Örülök, hogyha te vállalod. A többségre azonban nem ez a jellemző. Rengeteg olyan kérdés volt, ahol sikertelen pasinak pl. azt tanácsoltam, hogy kondizzon. Általában megkaptam a támadást, hogy én mennyire felszínes vagyok és hogy az illető inkább legyen kedves meg vicces és azzal bármilyen nőt megkaphat.
2018. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

Pedig a kondizás (+ étrend) csak a javára válhat a legtöbb embernek.

Nő létemre én is csinálom.

Széjjelgyúrt forma szerintem nem kell, de mondjuk a többségnek nem is lesz olyan, csak végre tükröz a teste valamiféle sportosságot, jobb arányai lesznek, ha kövér volt alapból, akkor lefogy, stb.

Aki lebeszéli erről az embereket, az szerintem egy idióta. Persze emellé fejlesztheti a személyiségét, nem zárja ki egymást a kettő.

2018. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
59%
19.: én normális lány vagyok normális értékrenddel, sosem lennék pumped gabó vagy andy vajna barátnője. Az téged minősít, ha neked azok az aranyásó libák kellenek és őket tekinted "Nő"-nek, akik ilyeneke csimpaszkodnak.
2018. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
21%

#24: Hát ez az... Mégis, egy csomóan az edzős válaszokból is a saját önérzetüket próbálják fényezni és az edzés tényleges hatása helyett melldöngetve leírják, hogy őket bizony nem fogják meg az izmok és nem jönnek be nekik az izomagyak. Mintha valaki egy kis edzéstől izomaggyá válna...


#25: Az oldalon még egy nőt sem láttam, aki akár pénz, akár izom miatt együtt lenne valakivel. A valóságban mégis vannak ilyenek. Mekkora a valószínűsége annak, hogy a gyk felhasználók között pont ne legyenek?


"Az téged minősít, ha neked azok az aranyásó libák kellenek és őket tekinted "Nő"-nek, akik ilyeneke csimpaszkodnak."

Kérlek, fejtsd ki, hogy ezt mégis hogy raktad össze.

2018. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
12%

Jajjj, összefoglalom, hogy milyen az IGAZI nő. Több év gyk-zásból gyűjtöttem össze eme tudást.

- Hurkás/narancsbőrös/mindenhol csíkos, mert az igazi nő teste ilyen, nem fog lefogyni vagy fitnesz libaként viselkedni, mert azoknak semmi értékük nincs, az életünk a kondi, ráadásul nem is menstruálnak, az ő testük az egészségtelen. :D Salátát zabálnak, velük meg meg lehet enni közösen egy féldisznajt, mert nem fognak rettegni a kajától, mint amazok a libák.

- 18 évesen kidobták otthonról, és addig is alig tudták eltartani, ő tudja, mi fán terem az élet, nem úgy, mint azok a r*ohadékok, akik véletlenül olyan családba születtek, ahol több pénz volt, ők mind elkényeztetett p*icsák, akik alá minden oda lett tolva, és semmilyen eredményük nem számít.

- Nem járt egyetemre, vagy ha igen, akkor lesütött szemmel beismeri, hogy semmit nem ér a papír, ő teljesen ugyanolyan, mint akiknek nincs, sőt, talán még rosszabb.

- A férfiak minden szexuális vágyát undorítónak tartja (csak nem mondja ki), hónapokig játszik, hogy mikor kapja meg a másik az ajándéknak felfogott testét.

- Semmiképp nem nyeli le!!!

- Nem sminkeli magát soha, nem lesz része ennek az elferdült, szerencsétlen női áldozatok felé elvárásokat támasztó, szörnyű világnak, mint az a sok "vakolattal" kifent, értéktelen liba, akik mind ocsmányak, ha lemossák a sminket.

- Egyszerűen öltözködik, mindig mindent letakar, és elkönyvel bárcás qrvának bárkit, aki kicsit merészebb, szexibb mer lenni.

- Szigorúan CSAK A BELSŐ ALAPJÁN választ párt, akár egy szép lelkű szörny is megfelelne neki.


Kihagytam valamit? :D

2018. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi marhát....

A valóság az úgy néz ki, hogy ezek a lányok nem csórók. Keressetek rá az indulókra: gazdag család gyereke, sikeres vállalkozó szülők, esetleg művészek, stb.

Eleve azért néznek ki így ezek a lányok, mert tudnak költeni magukra.

Ha ők elmennek bulizni, akkor biztos, hogy nem a mucsaröcsögei utcabálba mennek, me' ingyé' van, meg nem a szabadstrandon szedegeti a hínárt a hajából.

Így eleve olyan körben mozognak, ahol van pénz bőven. Persze, hogy olyan fiúk kezdeményeznek náluk, akiknek van pénz, van pénz továbbtanulásra, és van pénze, hogy jól nézzen ki.

Ezek közül választja ki azt, akinek humora is van, kedves, határozott, és a többi.

És akkor most mi van? Semmi. Megteheti.

Bolond lenne azért a csepeli éjszakában róni az utcákat, hogy a hozzátok hasonló lúzerek meg tudják szólítani. Menj te oda, ahol ők vannak! Biztos, hogy nem last minute utazik a horvátokhoz a kövek közt vergődni a parton.

Nincs rá pénz? Xar ügy. Az ilyen szintű nő a pénztől néz ki így.

2018. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%

28-as is jól leírta,ezek a lànyok rengeteget költenek magukra a lànyok

- ruhàik

- a haja àpolàsa

- heti 5 edzès plusz hozzà a diètàs ètrend meg minősègi kajàk


2. Olyan körökben mozognak ahol sikeres fèrfiak vannak akik nem vèletlenül sikeresek amúgy.


Teljesen jól írja a 28-as ha ilyen nőt akartok akkor tegyetek èrte ti is.

Mert nem fog a csepeli dzsumbujba bekopogtatni,hogy jöttem leszopni titeteket mèg fizetek is èrte.

Hanem akkor èpitsètek fel magatokat ha szegènyel vagytok akkor meg kell talàlni a módjàt,hogy pènzt keressetek.

Ezutàn lehet menni edzeni heti 5-ször plusz úgy ètkezni is.

De az a baj,hogy nem làtjàtok,hogy egy ilyen csajhoz nem tudnàtok mèg a lèpèst tartani mert olyan az èlethelyzetük,hogy ha nem àlltok úgy anyagilag akkor nem tudnàtok se külsőleg se èletszínvonalba hozni azt a szintet.

Az,hogy leadja az igènyeit erre dudolok valamit ,,Àlmodj kiràlylàny...".

Tehàt semmilyen szinten nem tudjàtok hozni a szintet,amit lehet orvosolni.

Egy junior java fejlesztő akinek nincs nyelvtudàsa sem az ne akarjon a Morgan Stanleynèl Java Architect lenni azonnal hanem tegyen èrte ès kèpezze magàt szerezzen tapasztalatot.

Na itt ugyanez van.

Drasztikus èletszínvonal zuhanàst egyik ilyen làny sem fogja vàllalni ès ez èrthető mert nem fogja mivel kaphat olyan fèrfit akivel minden èlmènyt megoszthat,mivel olyan körben mozog.

2018. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
92%

Ezen kívül: oké, hogy nőre nem akarsz költeni, és szerényen érje be egy csepeli panellal, meg jó lesz neki a párizsis zsömle, mert te nem viszed étterembe. Na de mit hisztek, meddig nézne ki ÍGY az a nő a TI ÉLETMÓDOTOK mellett? Ugyanez fordítva. Bármelyik csinosabb kislányt kiemeled a gyártósor mellől, és elkezdesz rá költeni, akkor piszok jó nő lesz egy éven belül.

Ha már Andy Vajna: azért Palácsik Timike se így nézett ki a Damu Roland mellett. 😘

2018. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!