Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti bemutatnátok két barátotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bemutatnátok két barátotokat egymásnak, ha nagyon összeillenének és mindketten magányosak?

Figyelt kérdés
Ez mindig rosszul sül el? A titkos szervezkedés mindig ciki,de ha nyíltan megmondanám nekik, az is rossz lenne?
2018. jún. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagyon összeillenének nagyon ritkán jön össze. Volt már részem ilyenben, aztán a randi kb kínos csendben zajlott, hiába dobtam fel egy valag témát.
2018. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik nyíltan, és ha mindketten benne vannak, akkor mehet.
2018. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi egyszer megcsináltuk munkahelyen. Szolid, magának való lány volt, és szintén csendes, normális srác. A mienk inkább titkos szervezkedés volt, mert mindkettőjüknek beadtuk, hogy a másik mennyire hiányolja, ha nincs ott valamiért. (Nem egy irodában dolgoztak, csak a srác minden héten átjött egyszer a munkája révén egyeztetni dolgokat).

Aztán a komoly srác randira hívta a félénk lányt.

Azóta házasok, két gyerekkel, saját vállalkozással. És mindkettő feldobott, nem félénk, aranyosak. Velük jót tettünk:)

2018. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a véletlen úgy hozza, bemutatnám őket egymásnak, de direkt nem szervezkednék, pláne nem a tudtuk nélkül. Nem avatkozom más magánéletébe, meg úgy egyébként sem az életükbe. Aki akar párt, az keres magának.
2018. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peca1000 ***** válasza:
34%

Engem rábeszéltek egy kövér, de széparcú csajra, mert bejövök neki, adjak egy esélyt lécci, lécci! :)


Randi megvolt, 1 szex is, aztán közölte velem, hogy szakít, mert nem érezte rajtam, hogy szerelmes lennék belé.


És ez így is volt. :)


Megtettem, amire kértek a kollegái, oszt jó napot! :)

2018. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatnám őket egymásnak, de utána rájuk bíznám, hogy akarnak-e valamit egymástól.
2018. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Be de direktben nem kerítenék,nem mondanám el senkinek a tervem, nem rángatnám el őket édeshármasban valahová. De annyiról gondoskodnék, hogy közös baráti társaságon belül, szórakozás közben találkozzanak.


A konkrét kerítés rosszul sül el tapasztalataim szerint

2018. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bemutatnám, aztán a többi az ő dolguk. Nyilván nem ilyen kacsint-kacsint bemutatás, hanem pl egy átlag sörözés valamelyik délután.
2018. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátnpm bemutatott minket.


Nos az exem nem véletlenül volt 28 évesen egy tapasztalatlan, gyáva fószer.


Gyakorlatilag folyamatos visszaigazolás kellett neki az anyjától, a barátaitól, attól a csajtól, mindenkitől!

Ha problémánk volt? Akkor megkérdezte anyut, a haverokhoz, én voltam az utolsó a sorban, akivel beszélt.

Szexuális gond, párkapcsolati, pénzügyi, MINDEN...


1,5 évig bírtam vele, aztán mikor rájöttem, hogy a csetelései többek a "barátnőmmel", mint egyszerű hogyvagy, kidobtam a francba.


Most 34 éves senkije nincs.

2018. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!