Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ezzel a fiúval, ha megtudnátok, hogy egy meleg pár nevelte fel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


-UCL-en diplomázott (10. legjobb egyetem a világon) gépészmérnökként, majd le is doktorált

-most ott tanít matematikát

-mellette "másodállásban" modellkedik

-Főrnyereménynek tűnne, majd eljönne a nap, és bemutatna a szülőknek titeket:


[link]


Mit szólnátok?


(kamuzó válaszolóknak: [link]



2018. jún. 18. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarnának a meleg szülők. Ha ő teljesen heteronak érzi magát, érdeklődnek irántam, én pedig szingli lennék, nem lenne akadálya az ismerkedésnek.
2018. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki és ha ő hetero nem lenne elleme kifogásom.
2018. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom! Annyira felszínes dolgokat veszel figyelembe. Nagyon gáz. Ha ezen hezitál valaki,inkább bele se kezdjen.
2018. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
IDE NEKEM EZT A PASIT!!! AZONNAL!!!
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem, és csak azért nem, mert neki nincs meg az az egészséges megfelelő családminta, ami szerint fel tudna majd nevelni egy gyereket. Fogalma sincs, hogy milyen egy nő, mint anya. És ez nagy hiba, amiről sajnos nem ő tehet, azonban ez van. Nem vagyunk egyformák. Van, akinek ez nem számít, számomra igen is fontos.

És ilyenkor nem érdekel, hogy hogy néz ki, mit ért el az életben, mi a munkája, mennyi pénze van..stb. Ezek mind eltörpülnek.

2018. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Heteroszexuális


# 5

Szóval te olyannal sem jönnél össze, akit egyedül nevelt fel valamelyik szülő? És én vagyok a felszínes.. :D

2018. jún. 18. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

#6


Leírtam, mindenkinek más a fontos. Ez nem felszínesség. KÜLÖNBÖZŐEK VAGYUNK, KÜLÖNBÖZŐ IGÉNYEKKEL! Mi lenne, ha pl. mindenki szeretné a tökfőzeléket? Uncsi lenne. Dohányossal se jönnék össze, és olyannal se, aki alkoholt iszik.

2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne,uncsim meleg 10 éve van a párjával,néha megjegyzem h tisztességesebbek, mint némelyik dugd ide tedd ide ugrálunk mozaikozva a gyerekek kárára tipusu büszke heteroknál látatott család mintánál..

Járnék,ha facer lennék.

2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok mikor készül az első olyan vígjáték, ahol a meleg szülők gyereke rádöbben, hogy heteroszexuális, csak nem tudja, hogyan mondja el a szüleinek a dolgot.


A szülőkkel készült kép borzasztó, de amúgy normális húszonéves srácnak tűnik.

2018. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon keményen nyomhatják manapság az angolszász egyetemeken a matematikát

https://www.youtube.com/watch?v=j8WK_aKdJzg

(Tudom, hogy poén videó, nem kell pampogni)

2018. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!