Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ezzel a fiúval, ha megtudnátok, hogy egy meleg pár nevelte fel?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


-UCL-en diplomázott (10. legjobb egyetem a világon) gépészmérnökként, majd le is doktorált

-most ott tanít matematikát

-mellette "másodállásban" modellkedik

-Főrnyereménynek tűnne, majd eljönne a nap, és bemutatna a szülőknek titeket:


[link]


Mit szólnátok?


(kamuzó válaszolóknak: [link]



2018. jún. 18. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem pont rohadtul nem érdekelne, hogy milyen neműek nevelték, főleg, hogy jómagam biszexuális vagyok, és egyáltalán nem ellenzem a melegek egybekelését vagy családalapítását.
2018. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem járnék vele mert nem jön be,de egy olyan fiúval aki nekem tetszik,és egy meleg pár nevelte fel simán.
2018. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A pasi külsőre nem az esetem. De a szülei nem befolyásolnának abban, hogy járok-e vele. A párom szülei alkeszok is lehetnek,ha ő megfelelő értékeket képvisel. Nem az ősök a lényegesek, nem velük akarom leélni az életem.
2018. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lenne ő is ilyen "genderfluid", hanem olyan férfi lenne, akit én a hagyományos értékrendem szerint is férfiasnak tartok, akkor persze, járnék vele.


Sok hetero párnak is olyan a kölyke, hogy csak nézek. Mert lányt akartak és fiú lett és erről nem tudtak letenni, ergo csináltak egy ilyen elkúrt hibridet, akinek a teste férfi, a nőkhöz vonzódik, de a lelke nő... Szóval ilyenből nem kérek. Én sem vagyok egy feminista godzilla, bennem is megvan a hagyományos nőiesség, elvárom, hogy a párom is férfias legyen.

2018. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!