Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves szűzként összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűzként összejöjjek egy 25 éves anyukával?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismertem meg, alacsony, duci, nem igazán az esetem, de igazából annyira nem vészes.

Szexkapcsolatot nem akar, csak komolyat, én viszont le szeretnék vele feküdni, mivel több ilyen alkalom nem lesz.

Mit csináljak szerintetek?


2018. jún. 19. 10:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
3%
nyugi ugyan úgy átver kihasznál stb ahogy te is őt..valszeg gyerek és egyebek nélkül csak lenézne h a kis lúzer mit akar...szóval szerintem nem gáz,sőt biztos szúrnám aztán mehet a levesbe...A másik oldal ugyan azt teszi...csak szeretik azt jó fényben beállítani...Azért azt is érdemes megnézni h ,ugyan h jött az a baba?akiket eddig ismertem ilyen csajokat mind ordas qva volt.
2018. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
93%

"34 nőként teljesen más a szüzesség."

Ez annak köszönhető, hogy a férfiaknak érték a nő szüzessége, erről nem a nők tehetnek. A társadalom ilyen. Amúgy 25 évesen már rám is furcsán néztek, és a barátnőim pasijai kérdezgették, nem vagyok-e leszbikus vagy ilyesmi.


"Gondolom nem szűz férfival jöttél össze, hanem egy alfahímmel aki előtted fűvel-fával szexelt."

Külföldre mentem dolgozni és ott találkoztam valakivel. 165 cm magas, nem túl jóképű, de csupa szív pasival. 33 éves volt akkor és én voltam a negyedik nő az életében. Nem nevezném alfának. A szerelemnek semmi köze ahhoz, hogy valaki kifogjon egy alfát. Mondjuk nem is volt kisebbrendűségi komplexusa, mint itt egyeseknek.


Ettől még amit teszel undorító, de azt csinálsz amit akarsz.

2018. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
42 de ha 33 évesen szűz lett volna, nem kellett volna...
2018. jún. 20. 09:02
 44/50 anonim ***** válasza:
91%

Miután szerelmes voltam belé, részletkérdés volt, hogy szűz-e vagy sem. De én nem is őt, hanem önmagamat hasonlítottam össze veled. És azt írtam, hogy nem lehetsz 26 évesen olyan elkeseredett, hogy hazudsz valakinek aki komoly kapcsolatot akar és tudod, hogy egyszer már átverték, csak azért hogy legalább ő vonzódjon hozzád, ha már te nem.

Ha ő vonzódik, más is fog. Keress mást, olyat aki

1. neked is vonzó

2. szintén csak szex kapcsolatot akar.

Mert emberileg így akkor is egy önző suttyó vagy....

2018. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

44 inkább legyek önző suttyó, mint szűz.

Az önzőséget könnyebben meg lehet változtatni

2018. jún. 20. 14:09
 46/50 anonim ***** válasza:
91%
Tévedésben vagy. Súlyos tévedésben. Ha felhívják rá a figyelmedet és nem változtatsz rajta most, akkor ez nálad alap jellemvonás és nem fogod tudni (azaz akarni) megváltoztatni. Nem értem, miért írtad ki a kérdést, már eldöntötted. Menj, csináld, aztán tanuljatok mindketten a hibáitokból.
2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Majd írj priviben, ha megvolt a kefélés! Kíváncsi vagyok a sztorira!
2018. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Na közölte a hölgy, hogy nem tud szexelni nemi betegség miatt :D

Nem baj, majd társkeresőn keresem a következő prédát, lehet, vele komoly is lehet.

2018. jún. 21. 09:46
 49/50 anonim ***** válasza:
73%
Prédát. De undorító vagy, nem véletlenül vagy még szűz.
2018. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
94%

"Az önzőséget könnyebben meg lehet változtatni"


Mióta lehet egy személyiségjegyet könnyebben megváltoztatni, mint egy átmeneti állapotot?

2018. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!