Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen frusztráltak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen frusztráltak az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedésről van szó a legtöbb alacsony pasi frusztrált és néha bunkó is. Nem tudom hogy az alacsonyság miért tartozik össze frusztrációval, tényleg nem értem
2018. jún. 22. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Csak azok frusztráltak, akik kifogásokat keresnek, hogy miért nincs barátnőjük. Így megtalálják a legegyszerűbb indokot: biztos, mert alacsonyak.

Van egy alacsony ismerősöm, 170 alatt van szerintem. Mégis kedves és csinos barátnője van és női szemmel vonzó férfi, a magassága ellenére, mert intelligens, jó humorú és nagyon becsülendő a munkája.

2018. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A magasság adott és nem tudnak rajta változtatni, emiatt feszültek és tartanak attól, hogy elutasítod őket.

Emiatt lesznek frusztráltak... és a kör bezárult.

2018. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes egy alacsony ismerősöm sem flusztrált...
2018. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

#1

Már bocs, de mi van, ha van egy nő akinek mondjuk amputálták az egyik karját és emiatt mondjuk elég sok férfi visszautasítja mert ez a helyzet éppen nem felel meg nekik amit nyíltan el is mondanak neki.

Na akkor most én is jöjjek azzal, hogy ez baromság és kitalálja a frusztrációit merthogy én ismerek egyetlen olyan lányt aki ugyanígy van és van barátja? Remélem ezt ti sem gondolhatjátok komolyan.

Saját fülemmel hallottam már lányoktól ilyen érvelést: "szerintem semmi baj nincs azzal, ha egy férfi alacsony, de nekem a magasak tetszenek".

2018. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

"Már bocs, de mi van, ha van egy nő akinek mondjuk amputálták az egyik karját"

Már bocs, de egy karamputáció és az alacsonyság közel sem ugyanaz a kategória. Egy amputált kar kész tény. Az alacsonyság meg relatív. Az én 180 centimhez egy 168 centis pasi valóban kicsi. De egy 160 centis lánynak már nem. Azért 160 centi a lányoknál nem olyan ritka.

2018. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondjátok már meg nekem hogy itt az oldalon van a 7 törpe? Mert komolyan életemben nem találkoztam ennyi alacsony férfivel. 175 megvan kb az összes. Ide nem tudom hogy jött ennyi!
2018. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon majdnem mindenki frusztrált.
2018. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

“Nem ertem tenyleg nem ertem”


Akkor sok eszed lehet. Valoszinu mar 80-as IQ-val is ki lehetne logikazni de mindegy. Nyilvan mivel ez egy olyan tulajdonsag amin nem lehet valtoztatni (sokan pedaloznak ilyenkor az elhizottsaggal vagy a tul vekony testalkattal, igenytelenseggel de ez egyaltalan nem ugyanaz a kategoria) raadasul ez a tulajdonsag nem ferfias ezert az alacsony ferfiak sokszor nem erzik magukat igazan ferfinak mert megalaztak oket emiatt (ha neked 12 centis farkad lenne jol esne ha azt mondana egy no, hogy 17 centi alatt nem erez semmit es nem is vagy igazi ferfi, sosem fogsz kielegiteni egy not, szanalom vagy stb). Ezek a centik makacs dolgok.


Mindenki volt mar frusztralt, pl megesett mar veled, hogy mindenki kente vagta a matekot a sulis csoportba csak te nem es kineztek ezert es egy fogyatekosnak erezted magad mert mindenki okos es csak te vagy hulye? Vagy olyan tarsasagba keveredtel ahol mindenki gazdag volt te meg egy atlagos jozsi es alsobbrendunek neztek kabe a sznobok? Ilyenkor ha az ember nem erzi magat elegnek vagy egyszeruen csak mas akkor frusztralt lesz, ideges, zavart, majd ha ez az erzes nem szunik meg hanem erosodik es hosszu idon at fennall akkor komplexusokka fejlodik es kihat az egyen onbizalmara es enkepere. Konnyu azt mondani, hogy hat jaj en nem ertem miert nyavajog a pisti amikor a legtobb not nem erdekli a meret a 165 centijevel is talalhat csajt ha meno a szovege meg nagy az onbizalama (igen am de mire fel lenne onbizalma? a legtobb alacsony pasi nem olyan szerencses, hogy nem alaztak meg emiatt rengetegszer). Nem teged neztek le szanakozo tekintettel, nem teged rohogtek ki a lanyok, nem teged torpeztek le, nem is teged utasitott vissza a nagy szerelmed es jott ossze egy 192 centis pasival. Lehet hapogni meg ertetlenkedni de ennel hatranyosabb tenyezot en ferfikent nem tudok elkepzelni. Inkabb lenne 10 centis farkam. En tudom mirol beszelek, sokaig en voltam mindig a legkisebb, csak kozepiskola vegen kezdtem el noni “kicsit” es most 180 centisen sincs semmi onbizalmam, illetve valami mar van de sosem fogok tudni normalisan nokhoz kozeledni mert egyszeruem ugy belem ivodott mar, hogy nem kellek senkinek. Hiaba nezek ki jol, vagyok sportos es kezdenek ki velem a nok en nem tudok mit kezdeni veluk. Ez pedig csakis a magassag miatt van. Van aki agressziv lesz van aki meg ilyen visszahuzodo mint en. Remelem kielegito valaszt adtam es kicsit megerted a dolgokat.

2018. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első megközelítésben eleve helytelen az általánosítás, mert NEM MINDEGYIK vagy a legtöbb alacsony férfi frusztrált.


Második körben pedig éppen pl pont emiatt a kérdés miatt vannak alacsony és frusztrált férfiak.


Mert van alapja. Perpill konkrétan TE szolgáltattál alapot neki. Ha ezt egy alacsony férfi olvassa, akkor szerinted hogyan csapódik le benne? Azt látja, hogy így vélekednek róla ismeretlenül is előítélettel.

Az ilyen prejudikáiók és negatív élmények pedig frusztrálttá tehetik.

Aztán komplexusossá.

A bunkóságra pedig bunkósággal felel. Ha eleve így állnak hozzá, ezt tapasztalja, akkor miért legyen jófej?


Persze felerül a kérdés, hogy a többi alacsony férfi miért nem frusztrált?

Mert különbözőek vagyunk, különböző féleképpen dolgozzuk fel a minket ért hatásokat, van aki érzékenyebb és van aki kevésbé érzékeny. De neki is sz@rul esik, viszont hamarabb túllép rajta, nem vagy csak kisebb nyomot hagy benne.

2018. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Összetett kérdés.


Utoljára altalánis iskolában mérték meg a magasságomat, akkor 173 centi volt, azóta nem foglalkoztam vele, azóta lehet par centivel több.

Totál természetes dolognak tartottam, mint a szemszínt, van aki magas, van aki alacsony, van aki kék szemű és van aki barna szemű, olyan dolognak, aminek nincs jelentősége.

És nem is tapasztaltam, hogy lenne, mert hátrány nem ért, a lányok rendszeresen kezdeményeztek és felszedtek és most is bókolnak, flörtölnek, közelednek a nők - gyakran a nálam magaabbak is.


Aztán egy éve erre az oldalra tévedtem, ahol naponta születnek az ilyen és ehhez hasonló kérdések. És itt "ebben a világban" teljesen masok a tapasztalatok.

Nem a panaszkodó alacsony fiúkra gonsolok, amit itt művelnek az szánalmas. Világít róluk, hogy nem a magasságuk a baj.

Vitathatatlan tény, hogy alacsonyság hatrány, de önmagában egyaltalán nem diszkriminál. Egy sor egyéb tulajdonság kompenzálhatja, amivel együtt alakul ki egy összkép. Náluk valószínűleg más belső és/vagy külső tulajdonságok is közre játszanak amu miatt kevésbé vonzóak.


De ami még megdöbbentőbb volt azok a NŐI hozzászólások. Amik saját maguknak is ellent mondanak attól függően, hogy van megfogalmazva egy kérdés.

Ha azt kérdezi valaki, hogy hátrány-e az alacsonyság, akkor egyöntetűen mantrázzák, hogy dehogy az a baj, ismernek xy alacsony pasit akinek van barátnője, ez csak sírás, a komplexus az igazi probléma.

Aztán, ha az a kérdés, hogy kinek mi az ideálja, szibte az ÖSSZES kérdés úgy kezdődik, hogy MAGAS.

Ha az a kérdés, hogy milyen férfival nem jönnének össze SOHA, akkor az alacsony vagy alacsonyabb.

Ami valljuk be, hogy egy alacsony férfinak ezt olvasva frusztráló. Mit lát? Higy a magas az ideális és az alacsonnyal soha.

Persze, hogy ront az önbecsülésén és értéktelenebbnek érzi magát. Mert bárhogy is fogalmazzuk meg, mégis csak azt jelenti, hogy a magasabb az értékesebb.


Aztán vannak a kifejezetten sértő és megalazó NŐI megnyilvánulások, mint

"felkapom a kisöcsit és megdhugom", "vizsla valagát szaglászó pincsikutya", "hónalj stifftnek használom", "összetöröm", "van már kertibtörpém", "lovat baszó nyúl".

Ismétlem, ezek NŐI válaszok az alacsony férfiaknak címezve.

De egy sima "az alacsony férfiatlan" vagy "a magas a férfias" is azt üzeni, hogy a magasabb az értékesebb.


Ha valaki eddig nem volt fruaztrált, ezután jó eséllyel az lesz.

Én is elbizonytalanidtam ezeket olvasva. Noha eddig még nem volt ebből problémám, itt "kiderült", hogy én nem vagyok férfi, hanem csak egy törpe, mit merek én képzelni magamról, felemel és medhug.

Na, ezt kapják itt az alacsony férfiak, BÁRKI aki olvassa, nem csak a hisztisek.


Aztán itt ez a kérdés is, ami egyúttal általánosítva kijelenti, hogy az alacsony férfiak frusztráltak és bunkók.

Éppen ez a kérdés teszi frusztrálttá azt is, aki eddig nem volt az. Nyilván nem csak ez az EGYETLEN EGY kérdés önmagában, ezt csak azért emelem ki, mert lesz aki majd ebbe köt bele. :D


Ez mind-mind negatív visszajelzés, hogy kevésbé értékesek, komplexusgombócok, frusztráltak, bunkók. Nőktől.


És igen, ezeket okvasva úgy érzem, hogy bántanak. A szemükben nem vagyok férfi, értékteken vagyok és még meg is bántanak. Lehetek bármilyen intelligens, kisportolt, sikeres, céltudatos, de akkor is "alsó kategóriás" vagyok. Kevés. Az EGYETLEN olyan dolog, amibe ha beleszakadsz sem tudsz javítani. Kellemetken gondolat :).


Tisztelet a kevés, de annál üdítőbb és értékesebb kivételnek.


Megint máshonnan megközelítve, akkor sok alacsony férfi (köztük én) miért nem tapasztalja ezt "kint" a világban? Hiszen sok alacsony férfit látni nap, mint nap kapcsolatban. Ennek is több oka van.

Egyéb tulajdonságai révén vonzó benyomást keltenek a nőkben. Lehet, higy akacsony, de jóképű és izmos. Megnyerő a személyisége, tudja mit akar, lehetne sorolni. És ez vissza felé is igaz.

Aztán sok embernek a net a szociális kapcsolatok és élet rovására megy. Itt pedig az anonimitás árnyékában sokan aggresszívak, sértőek, faék egyszerűségű, megmondom a tutit primitív egyoldalú válaszokat adnak, amiket nem kell vállalniuk. Hajlandóság sincs gondolkodni rajta. És aki itt éli az életét az beszűkül, neki ez lesz a valóság és a világ.


És ez már nem csak a magassagra, hanem a többi téma is igaz. A valaszok többsége szimpla sértegwtés, beszólás, vagy 2 sorban megmondom a frankót mert hülye szintű valamilyen butasag vagy semmitmondó gügyögés. Minden 5-10ik ami tényleg valamilyen aspektust kínál vagy mond is valamit.


CSAK negatív visszacsatolások, ami miatt maga is negatívvá válik.

2018. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!