Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavarja a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a férfiakat az ha egy nő udvarló típus?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan nőkre akik szeretnek hódítani őt hívják meg első randira a férfit, virágot vesznek, mindenáron ők akarnak fizetni az első randin, csókot is ők kezdeményezik és még sorolhatnám
2018. jún. 22. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Számomra ez nyomasztó lenne, nem érezném magam férfinak.

Persze, kezdeményezzen egy nő is, nem kell mindent a férfinek csinálni, se az ágyban se az életben, de ne vegye át a helyem.

2018. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azokat a férfiakat biztosan nem zavarja, akik félnek kezdeményezni.
2018. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

férfinak virágot vesz?

engem pl zavarna ha egy ilyen csaj akarna tőlem valamit, olyan mintha női bőrbe bújt férfi lenne kb :D mármint vannak egy a transzik és ők is hasonló dumával jönnek, hogy X neműnek születtek, de Y neműek :D


az nem gond, ha mer kezdeményezni, de ettől még maradjon meg nőnek és a férfit hagyja meg férfinak

2018. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Kösz, nem. Mégis hogy nézne már ki, ha egy nő hozna virágot a randira a férfinak?!
2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
no-no-no
2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ő hív el randira, az még talán OK, de hogy virágot vesz, meg ő akarna fizetni mindkettőnknek az első randin? Na neee...mondjuk ilyennel még nem is találkoztam. :D
2018. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
T..köt is fog a végén növeszteni, vagy operáltatni fog magára?
2018. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyen nő vagyok sajnos van bennem egy ilyen vágy hogy például hódítsak és még az is hogy és ajándékot ha nem is virágot de kis csokit vigyek az első randira sokan mondták hogy férfias típus vagyok pedig Kinézetre öltözködésre nagyon nőies csinosnak is mondanak mégis tényleg azt látom hogy a férfiak menekültek ettől
2018. jún. 22. 10:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem probléma mivel én meg nem vagyok olyan férfi aki könnyen kezdeményez. Így legalább elindul valami.

Virágot azért nem szeretnék kapni :D

Ami inkább problémásabb ezzel kapcsolatban, hogy valószínűleg a személyiséged is férfiasabb, extrovertált, lehet ez okozza a gondot.

2018. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Alapjába véve nincs gond azzal ha a nő kezdeményez, de túlzásba sem szabad vinni. Hagyni kell teret a pasinak is :) 28/F
2018. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!