Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a nők összességében azért vonzódnak a magasabb pasikhoz, mert tudat alatt nagyobb férfiasságot és libidót várnak tőlük?

Figyelt kérdés

Ne engem szidjatok! Nem én találtam ki ezt a teóriát és nem is vagyok érintett, de több alkalommal volt már, hogy egy-egy alacsonyabb haveromat beajánlottam volna egy szingli lánybarátomnak, hogy ismerje meg, de a legtöbbje elutasította és volt 2-3 olyan lány, aki indokként konkrétan felhozta, hogy tuti kicsi lehet neki a szerszáma. Én eddig azt hittem, hogy a magassághoz semmi köze és ugye ott van a híres "kis ember nagy bottal jár" mondás. Én 189 vagyok 19 centis vastag pénisszel, bár az én esetem nem feltétlenül mérvadó, mert a családban mindenki tökéletes génekkel rendelkezik. (Húgom is nagyon szép és rendszeresen modellkedik.)

De ha mégis ezt mondták, akkor nem lehet, hogy van benne valami? Ugyanis a magasság férfiszemmel totál közömbös, nem is értem miért vonzó egy nőnek. Számomra legalábbis tök mindegy, hogy le vagy fel kell néznem ha beszélgetek egy haverommal, nekem úgyis inkább az tűnik fel először egy alacsony srácnál, hogy az illető izmos vagy nyüzüge, de mondjuk azt nem tudhatom, hogy az ágyban mivel és hogyan teljesítenek. Azt csak a nők érezhetik vagy női megérzés vagy korábbi tapasztalatokból kiindulva.



2018. jún. 22. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

A zagyva szöveget nem olvasom el, a kérdésre válaszolok: B..romság!

Hogy lehet ennyi h..lye ezen az oldalon. Mi összefüggés van a magasság és a nagy f..rok méret között? Semmi!

2018. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1: A szexualitás kategóriában is olvastam már ezzel kapcsolatban számos női véleményt és lehet inkább ott kellett volna feltennem, de inkább azért írtam ide, mert kifejezetten társkeresési szempontból szeretném megközelíteni a kérdést.
2018. jún. 22. 11:11
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
151cm vagyok, a legtöbb férfi magasabb nálam. Kihez vonzódjak, törpékhez?
2018. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

170 cm magas vagyok, engem zavart volna, ha a páromra le kell néznem, vagy ő hajtja a mellkasomra a fejét, ha átöleljük egymást.

Nekem soha nem volt ez összefüggésben a pénisz mérettel, vagy szexuális aktivitással. Nálam legyen magasabb a párom, ha csak pár centivel is, de alacsonyabb semmiképp.

2018. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

A libido a tesztoszteron szintel van osszefuggesben

Ami kulsoleg alt a szorosseggel

Vagyis aki szorosebb annak magasabb a hormonszintje ...


A magassag inkabb biztonsagerzetet ad


A intim meret meg fuggetlen a fizikai parametereitol a pasinak.

2018. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Annyi az igazság benne, mint amikor a pasik röhögnek egy nagydarab csajon, hogy oda már barlangász kell.
2018. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem erdekel, mekkora a farka, de legyen magas.

A noknek a magas pasi a gyengeje, a pasiknak meg a karcsu no. Mit kell ezen vergodni? Mindig is igy volt, es igy lesz. Ugyanigy magyarazhatod az atlag ferfinak, hogy a dagi nok is szepek, leszarjak, mert nekik a vekony fog kelleni. Noi szemmel meg az alacsony kis gyikok sose lesznek ferfiasak, meg ha halalra gyurjak magukat, akkor se. Max dagadt torpeknek fognak tunni. Torodj bele.

2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 peca1000 ***** válasza:
17%

Testmagasság oyztva 10-el= péniszméret. Nem tudtad? :)


Bár akkor most 250 cm magasnak kène lennem 180 cm helyett. :)

2018. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem igaz.De a szőr meg a libidó sem.Van egy ismerősöm olyan mint egy majom mégsincs nője soha.
2018. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen, mi nők csak a magasságot és a farokméretet vesszük számításba. Ez alapján választunk párt és úgy en bloc ez alapján beszélünk egyáltalán férfiakkal. Egy bizonyos magasság/farokméret alatt jelez egy belső radarunk, és szájzárat kapunk.

Iróniát félretéve: esetleg ha nem így direktbe ismerkednétek, meg beajánlgatnátok egymást. Hanem eljárnátok közösségben, értelmes társaságba és ott próbálnátok előbb csak normális emberi kapcsolatot/barátságot kialakítani. Ja, hogy melósabb... Igen, de nem ilyen felszínes, hogy a farokméret és a magasság számít.

2018. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!