Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végre ismét kedvem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre ismét kedvem lenne párkapcsolathoz, de hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Huszonéves fiatal felnőtt nő vagyok.

Egyetem végén volt egy komoly párkapcsolatom, nem évek és nem éltünk együtt, de komolyan gondoltuk, terveztünk. Véget ért, mert úgy éreztem, nárcisztikus illetve fojtogató volt számomra a kapcsolat.

Ki kellett hevernem ezt a kapcsolatot, más emberrel is fennállt egy fura állapot, családi tragédia is történt.

Tavaly ilyenkor eléggé mélyponton voltam, depresszió és idegösszeomlás határán a gyásztól és a nehézségektől, változásoktól. Kb. fél éve lettem jobban.

Időm se volt semmire se, alig pihentem, alig volt életem. Munka mellett tanfolyamok stb.


Mára nagyjából belerázódtam a "felnőtt életbe", több időm van és valamelyest stabilabb vagyok. (Egyetem alatt, a párkapcsolatom előtt/első felében voltam a legstabilabb egész életemben. Nem is csoda, hogy akkor összejött valami.)


Az a gond viszont, hogy foglalmam sincs, hol ismerkedjek.

Tudom, nem jó görcsölni és nem is görcsösen akarom most belevetni magam. Úgy gondolom viszont, hogy a lehetőséget meg kell adni.


Abszolút nem vagyok partiarc, így a bárok, szórakozóhelyek kiesnek, nem érzem jól magam.

Szeretek viszont iszogatni, sportolni (bár nem vagyok erős) - ez túrázást, bringázást jelent, a falmászást is kipróbáltam már és a most a fallabda jönne. Szeretek fotózni, főzni, szeretem a természetet.

Fogalmam sincs, merre mozduljak ki...


2018. jún. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Huszonéves fiatal nőként az ismerkedés olyan, mint NER-es szülőkkel boldogulni az országban. Easy mode.
2018. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Csak háromig kell elszámolnod és már van egy pasid.
2018. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lesz, de mit kell tennem érte, jelen esetben merre keresgéljek/ hol, hogyan adjam meg a lehetőséget?
2018. jún. 24. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Na jó, szerintem először is barátokat kellene valahogy gyűjteni. Erre jók a tanfolyamok, fitnesz termek stb. Az a lényeg, hogy hasonló érdeklődésű emberek társaságát keresd. Velük elmenni ide-oda a lényeg, hogy jól érezd magad. Így lehet, hogy találkozol is valakivel aki szimpatikus lesz.


B verzió: Társkereső hirdetések. Szerintem nem ciki ilyen oldalakon keresni, nagyon sokan csinálják. De előre szólok, hogy egy-két meglepetés fog érni negatív és pozitív egyaránt. Szóval csak lazán és menni fog.

2018. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!