Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mikor mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mikor mondja el a férfi a titkos fétiseit?

Figyelt kérdés

Például, hogy szeret egy nem hétköznapi dolgot.

Vagy hogy biszex vagy bármi.


2018. jún. 24. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Igazából a kulcsa a dolognak az, hogy a másik fél hogy viszonyul az adott dologhoz és hozzád.. Az elején elmondva legalább letisztázzátok és akkor legalább nincs később csalódás, ha mondjuk csak idővel derülne ki és a másik fél totálisan nem lenne partner ebben..


Bár én lassan ott tartok, hogy egyáltalán nem mondanám el, mert úgyse fogadná el senki. Bár nem úgy tűnik mintha ilyen miatt kellene még valaha aggódnom..


Összességében mindenképpen az elején jobb elmondani.. úgy legalább kevésbé fájdalmas, ha rosszul sül el.

2018. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legelején. Nem akarok időt pazarolni olyanra, aki szerintem nem komplett.
2018. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Hát igazából fokozatosab adagoltuk egymásnak a dolgokat, de kb félév alatt kiderült minden. Viszont ha valaki biszex azt szerintem nem árt viszonylag az elején tisztázni amikor már komolyodnak a dolgok, mert az durva lenne ha mástól tudnám meg hogy amúgy előttem pl egy pasival járt a párom.
2018. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Meglehetősen hamar mondom el a nőknek, és bár értékelik mert őszinte vagyok, de sok ismerkedésből ezért nem lesz kapcsolat, igaz én sem bánom, mert így legalább nem lesz ebből súrlódás a későbbiekben.
2018. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akik itt válaszoltak, nektek mi minden van, amiről egy nőnek tudnia kell?
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
eZt hogy érted 6os?
2018. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az, amit elmondotok a nőknek és visszalépnek miatta?
2018. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pl a lábfétisem
2018. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem spec lábfétisem van, de az nem téma, simán bejön a nőknek.

A kötözős téma már grízesebb.

2018. jún. 24. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!