Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem barátnőre, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem barátnőre, feleségre, családra?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Sosem volt barátnőm. Barátaim sincsenek, általános iskola óta. Magányos vagyok nagyon. Régebben nem is zavart annyira, de mostanában nagyon elkezdett ez zavarni. Nem tudok beszélgetni hosszú ideig, barátkozni, ismerkedni. Lehet így valaha párkapcsolatom?

Meg a kinézetem sem valami előnyös szerintem. Magas vagyok ami mondjuk jó, de vékony testalkatom van. Sportolok.

Sokszor azt érzem hogy felesleges élnem, mert nincs akit szeressek, meg aki szeressen. Nem sok értelme van az életemnek úgy érzem, később szeretnék a mentőknél sofőrként dolgozni, hogy legalább annyi értelme legyen az életemnek hogy másokon segítsek.


De annyira rossz belegondolni abba hogy lehet hogy életem végéig egyedül leszek:(

Meg mindig sajnálom azokat akiknek nincs vagy nem lehet gyereke hogy milyen rossz lehet, mert nem ez a normális élet. Erre lehet hogy én is így járok. :( Pedig nagyon szeretnék gyerekeket.

Tudom hogy sokan biztos azt fogjátok írni, hogy még előttem az élet, de az eddigi 5-6 évem így telt el akkor simán lehet hogy a többi 30-40 év is így fog eltelni változatlanul.


Mi a véleményetek, lehet normális életem?


Köszönöm előre is a segítségeteket!:)

Üdv.


2018. jún. 24. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még időben vagy.

30 fölött lennél, azt mondom, hogy már necces, de rakás ismerősöm van, aki 20 évesen kezdett el társaságba járni, barátkozni, nőzni.

2018. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem lehet. Es nem tudom mi az oka hogy nincsenek barataid de akkor szerintem probalj kezdemenyezni legyel bator es magabiztos. Fel a fejjel!!!☺
2018. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy nem tudsz beszélgetni? Egyébként meg mi az, ami érdekel téged úgy általában az életben?
2018. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fit Forever
2018. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem tudok sokat beszélni senkivel, mert egy idő után úgy értem hogy nem tudok mit mondani. Zárkózott, és csendes vagyok.:/
2018. jún. 24. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyira fiatal vagy még, előtted az élet. Semmiről de semmiről nem vagy lekésve és meg fogod találni a párod, ne izgulj.:)
2018. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha így lenne. Olyan jó lenne tudni előre ezt. És akkor nem gondolkoznék ezen ilyen sokat.
2018. jún. 24. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fejemben ugyanezek a gondolatok fordulnak meg annyi különbséggel, hogy én nő vagyok és 29.
2018. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, hogy válaszoltál!


Volt már barátod megkérdezhetem?

Te is szeretnél családot?


Üdv

2018. jún. 24. 17:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy zárkózott emberrel maximum egy másik, legalább ugyanannyira zárkózott ember érzi jól magát együtt élés során. Tehát ezzel a mentalitással a lányok csak egy szűk csoportjánál rúghatsz labdába. Ha a lehetőségeidet növelni akarod, változnod kell. (Értsd: az EDDIGINÉL nyitottABBá kell válnod. Nem a másik végletbe zuhanni, vagy ami még rosszabb: megpróbálni eljátszani azt.)
2018. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!