Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban fontos ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban fontos ismerkedéskor a fizikai kontaktus?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor, udvarláskor valóba fontos elem a fizikai kontaktus, az érintések? Srácok ti ezt hogyan oldjátok meg a lányoknál? Játékos viccelődések vagy simogatások esetleg?
2018. jún. 24. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Fontos, de csak ha van alapja. A párom az első randinkon puszival köszönt, de kb a vége felé fogta meg a kezem és a végén csókolt meg. És erre így én is vágytam már.

Viszont mikor valaki random elkezd simogatni meg rám mászni szinte és elveszik még a mondandóm lényege is, mert nem is figyel, az gusztustalan.


Az érintés attól esik jól a legtöbb embernek, aki nem teljesen idegen és akivel valami már alakul, akivel megértitek egymást, stb.

Mert nem érintésekre van szükségünk meg nem ez alakítja ki a vonzalmat, hanem csak pontot tesz az i-re. Szerintem.

2018. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen a lány, több éve ismerjük egymást, de elkezdtem többet érezni iránt, mint barátság...
2018. jún. 24. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Akkor csapj rá a seggére :D
2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a hangulata van a randinak, és Ő !!!is jól érzi magát,akkor igen a egy "véletlen"érintés mehet,akár kis cìvódás,vicces évődés közben is. Bár sokan utálják a műkörmöt ..a köröm mintáját megdicsérheted. Ha kinyújtja a kezét ,hogy jobban lásd,kb felhîvás hogy megérintheted.
2018. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az. Odahajolok, miközben mutatok valamit, közben megfogom a vállát. "gyere csak" megfogod a kezét. Ha szeles az idő, kisimítod a szeméből a haját. Ha egyre gondoltok valamiben, pacsi stb. Nem bonyolult.
2018. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Érintd meg a farkaddal a száját. :D
2018. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem fontos. Bár eddig egy lány van akivel próbálok minél többször érintkezni.Megölelni, a vállát megfogom olyan dolgokat csinálok hogy még akarjon lokni például
2018. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabb az aktus. :D
2018. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!