Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányom származhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányom származhat abból ha nem ismerkedem sohasem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen hátrányok érnek majd a jövőben ha ki marad az életemből az ismerkedés, a szórakozás, a barátkozás stb.


Választokat előre is köszönöm szépen.



2018. jún. 24. 18:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%
megéred a világ végét
2018. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
muszáj kitenni egy olyan kérdést amire te magad is tudod a választ? :D
2018. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
59%

Balázs? De azert valaszolok.

Ha nincsenek kapcsolataid, sokkal nehezebb barmit elerned. Munkahely, vizsga, vagy akar valamilyen szolgaltatashoz jutni.

Manapsag a protekcio, ami a legtöbbet jelent, de ez mindig is igy volt.


Ha nimcs egyetlen baratod sem, nincs aki szeressen, tamogasson.


Nem beszélve a párkapcsolat testi lelki örömeirol.

2018. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 peca1000 ***** válasza:
35%

Menj el papnak, nagy hiány van belőlük, úgysem lesz nőd.


Talán ott összejössz pár özvegyasszonnyal, apácával.


Ha nem ismerkedsz, depresszióba esel, alkoholista és hajléktalan leszel.


A pö....öd is leszárad, mert nem használod :)


Vagy rinyát befejezed, felmész a netes társkeresőkre, és becsajozol.

2018. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
"Ha nem ismerkedsz, depresszióba esel, alkoholista és hajléktalan leszel." >Ennek mi köze van az egészhez?
2018. jún. 24. 19:48
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már néhányszor leírtuk neked.

A pia akkor jön, amikor unatkozol, és nem tudod már magadat, és a környezetedet sem elviselni. Ez segít.Mint pl. nálad a lányok, akik nehezen viselhetőek el. Először megiszol pár sört, de nem lesz elég. Aztán még párat legurítasz esténként. A vége az lesz, hogy a reggelt a házival indítod. De ez sem lesz elég. Beveszel pár nyugtató. Először a könnyű cuccok, végül a legkeményebbek kellenek már intravénásan.


Munkád így nyilván nem lesz, majd az utcára kerülsz.

A családod sem fog megtűrni ilyen életmóddal és szemlélettel.

Szerinted hogyan lesz ez a sok hajléktalan?

Miért nincs családjuk vagy párjuk általában?

Sok munkanélküli vagy tanuló van, akit szeretnek a szeretteik, és segítenek nekik akár munkanélküli vagy ha valami baja van. Nem dobják az utcára.

De ahhoz nekik is engedni kell és, és olyan természetüknek, személyiségüknek kell lennie, hogy megérje.

De egy tényleg semmirekellő embert nem fog senki otthon pátyolgatni.

2018. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Rendben.
2018. jún. 24. 20:26
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Semmi. Legalább nincsenek hamis barátaid akikre nem számíthatsz akik hátat fordítanak amikor baj van. Semmi de semmi bajod nem lesz belõle. Párod még simán lehet attól hogy nem játszod az eletedet a kirakatban. Sose voltak nagy kapcsolataim nem voltam társasági ember mindíg szūk körben mozogtam. És mindig voltam barátnõjeim most feleségem. Viszonylag jó melóm van amit szeretek és van egy kislányom. Semmi köze ahhoz hogy mennyire vahy társasági ember
2018. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell párkapcsolat. Kiábrándultam az egész ismerkedésből.
2018. jún. 24. 21:22
 10/37 anonim ***** válasza:
Ja és a szórakozó helyeket mindíg kihagytam sosem jártam egy szórakozó helyre sem. Néha koncetre jártam annyi. A nõket spontán szedtem föl. Eppen aki megteszett stb.
2018. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!