Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem fel a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A hétvégét a barátaimmal a Balatonon töltöttük. A sztory lényege, hogy elmentünk egy étterembe ebédelni majd este iszogatni is visszatértünk. Mindkét esetben egy nagyon helyes srác szolgált ki, nagyon udvarias volt. Este pedig már elejtett egy két flörtölő megjegyzést. Majd javasolta, hogy a parton van élet. Közben mindvégig stirölt. Egy egy mondatot is meg hallottam amit a kollégájával beszélt. Viszont bár lementünk a partra ő már sehol nem volt. Ma pedig haza kellett jönnöm. Megtaláltam őt Facebookon de nem merek ráírni gyakran járunk oda és megtudtam azt is, hogy ővé az étterem. Hogyan vegyük fel a kapcsolatot?

2018. jún. 24. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, írj neki! Ne szerencsétlenkedj...
2018. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
83%
Cuncika, csak meg akart...ne láss bele többet. Persze ha ez neked jó, akkor írj rá.
2018. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Amikor a csajok a fákbojok után futnak, aztán sírnak, hogy nincs egy normális srác sem. És meglepődnek, hogy átlagos srácok miért nem próbálkoznak meg miért nincs önbizalmuk...


Írj az étterem facebook oldalának.

2018. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, mit akarhat egy olyan nőtől, akit akkor látott először és - jó eséllyel - utoljára?
2018. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak meg akart rakni,nem szerelmes!!
2018. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"megtudtam azt is, hogy ővé az étterem." Ez ugye azért fontos és megemlítendő részlet, mert bizonyítja, hogy a nők egy részének nem számítanak az anyagiak... Ja, nem.
2018. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!