Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan 25-30 körüli nőt találni, akivel lehet beszélgetni a gazdaságról, politikáról, világot érintő kérdésekről, , de emellett házias és odaadó is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 01:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Mindjárt jön itt egy csomó jelentkező, aki kifogja kérni magának, hogy ő az, de nem lesz hajlandó privát beszélgetésben bebizonyítani és jó eséllyel indulatosan fog egy önfényezést írni, a kérdésre pedig nem fog érdemi választ írni.

Amúgy azért, mert felszínes világban nőként a szépségre egyszerűbb építeni, mint komoly és tartalmas beszélgetésekre.

2018. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Én már 30+ vagyok, de a gazdasággal meg a politikával a világból ki lehet kergetni. Ökológia, természetvédelem, biológia, evolúció, rovar- és növényhatározás meg ezekhez hasonlók érdekelnek, de az átlag pasiknak kb. fingjuk sincs az ilyesmihez. De manapság már a gyakorlatias feladatokhoz se sok... én is megszerelem, amit meg kell, de akár a kertet is felásom, ha épp az a soron következő feladat. Szóval kérdezhetném én is, hogy hova lettek manapság az okos és ügyes férfiak? :D N
2018. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem bármiről lehet beszélgetni, de nem vagyok házias és nem adok oda semmit.
2018. jún. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
nincs annyi idő, hogy okosodjon is az ember, és közben otthon is cselédkedjen. :(
2018. jún. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Te is hazias vagy?
2018. jún. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szemfülesebb férfiak már lecsaptak rájuk.
2018. jún. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
mert ilyen nincs
2018. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 peca1000 ***** válasza:
10%

Én el tudok beszélgetni az asszonnyal ezekről, legfeljebb nagyokat néz, és jókat röhög rajtam :)


A nők jó részét ezek nem érdeklik, velük a főzésről, a gyerek, házikedvenc, virágnevelésről lehet beszélgetni, meg hogy mi volt a munkahelyen.


Az egyik hölgy kérdezőt érdekli a rovarvilág (ahogy engem is) , ritka ès üdítő dolog.

2018. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert házasok vagyunk. ;)
2018. jún. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Politika- gazdaság: lopnak csalnak okosan játszanak, lehet valakit szidni.

Világot érintő kérdések: név nélkül szidni mindent.

Házias odaadó: kiszolgáló személyzet...

Köszi ez nekem nem kell...

2018. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!