Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 21 vagyok sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 21 vagyok sosem volt még nőm, eddig megvoltam nélküle, de mostanában vágyok rá. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos vagyok elég durván. Van egy szép autóm igazából, pénzem is és mégse tudom kit kéne összeszedni, vagy hogy kéne ezt csinálni, apám halott 10 éves korom óta, anyám meg nem nagyon tud ebben segíteni
2018. jún. 25. 01:51
 1/7 anonim válasza:

Hát ismerkedned kéne. Elsosorban nem ajánlanék rögtön egy mély érzelmi kapcsolatot bar persze van esely arra is h működik, de nagyobb valószínűséggel jobban jönne ha lazább kapcsolatokban tudnál tapasztalatot szerezni. Ehez társasságba kellene járni viszonylag gyakran. Gondolom van barati társaságod akikkel el tudsz menni ide-oda. Szingli lányok mindenhol vannak. Járj szórakozni lesznek fesztiválok nyaron.zenés helyekre stb..

De talan az a legjobb ha az érdeklődési köröddel kapcsolatos helyekre jársz es ott barátkozol lányokkal mert akkor eleg laza tudsz lenni hiszen otthonosan mozogsz az adott témában/helyzetben aztan igy tovább....csak ne legy túl félénk ill. Túl rámenős se. Sok sikert ;)

2018. jún. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én helyzetem ennél sokkal mélyebb, és rosszabb... Apám 10 éves korom óta halott alkoholista szardarab volt, ennek ellenére én egy nem dohányzó nem iszákos buliba se járó, és barátok nélküli ember vagyok, egyszerűen mindenből 0 csomó mindenhez értek amúgy
2018. jún. 25. 02:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, ha azt hiszed, hogy "összeszedsz" egy lányt. Nem így működik. Társaság kell, ahol téged megismernek, és ahol amúgy is jól érzed magad, van valami közös elfoglaltság. Ott majd egyszer csak azt veszed észre, hogy van olyan lány, aki érdeklődik irántad, és akkor ez majd tetszik neked, ezzel közelebb kerültök egymáshoz, és már nemcsak a közös programokon találkoztok, hanem elhívod külön is. Valahogy így szokott kezdődni, ez a természetes módja. :) Semmit sem szabad görcsösen csinálni, és persze kell hozzá türelem, meg egy kis elszántság, és nem kell félni még a visszautasítástól sem, mert a normális lányok tudják, hogyan kell finoman csinálni, bántás nélkül.
2018. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még valami. 10 évesen nem tudhattál sokat az életről, és arról sem, miért lett apád alkoholista. Próbálj meg többet megtudni róla, lehet, hogy valamit megértesz a sorsából. Jobb lenne, ha apádra egy kicsit kevésbé negatívan is tudnál gondolni, hisz legalábbis eleinte mégiscsak egy szerethető ember kellett, hogy legyen, ha az apád lett...

Ez neked is segíteni fog a párkapcsolat kialakításában, nincs kizárva, hogy van benned egy félelem, el akarod kerülni a sorsát.

2018. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodalkozz, amig ugy fogalmazol, hogy "nem volt meg nom", "osszeszedni valakit", es a masodik mondatod az auto es penz.
2018. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én amúgy még el is nézem neki, mert hát első kapcsolatra... valami nyomi ri.ancot összeszedhet, aki ugyenzen a szinten van csak csajban. Szóval ez így okés 😃


Mindenképp valami közös téma legyen. Tehát hobbin keresztül, munkán keresztül, tanuláson keresztül, ismerősön keresztül.


Mik azok a dolgok, amikben olyan jó vagy?

2018. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hat kedves kérdező van mit helyre rakni az biztos! Kezd először azzal hogy megtanulod tisztelni és elfogadni magad! Ha te nem igy teszed akkor hogy varod ezt mástól? Nem lehet ugy elni h valakire/valamire mutogatsz hogy kik a hibásak abban hogy nem működik valami kellően jól az életedben. Légy tökösebb, határozottabb és kezdj el tenni azért h elfogadd magad aztán gyűjts barátokat és igy tovább. Ez most csak a tömör lényeg igen tudom h így könnyűnek hangzik, de nem varhatod el hogy mint a filmekben egyik reggel felébredsz és kopogtatnak hozzád a barátok, jó nők siker...

Tenned kell valamit ha változást akarsz ;)

Sok sikert!

2018. jún. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!