Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat akarok egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat akarok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Volt egy 2éves kapcsolatom.

Sosem kértem tőle egy centet sem, csak fogamzásgátlóra. Azt is úgy, hogy egyik hónapban ő, másikban én. Viszont nem főzök. Egész napjaimat végig dolgozom, mert szeretem saját magamat eltartani. Nem engedtem a páromnak, hogy fizessen a lakásba. (Az én lakásomba laktunk)

Én csak annyit akartam tőle, hogy esténként bújjunk össze, szexeljünk. Napi 1x akartam. Ő inkább elhagyott, mert neki ez sok. Tényleg ennyire azt várják el a férfiak, hogy a nő főzzön inkább otthon?


2018. jún. 25. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Inkább keveset. Ha annyit vársz tőle mint egy selyemfiútól akkor persze hogy olyan nőt keres aki mellett férfi lehet.
2018. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Valamire rá kellett fognia... Szóra sem érdemes, de tényleg!
2018. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fozes miatt hagyott el.
2018. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kellett valami alibi neki. Az hogy szeretnél egy kapcsolatban szexelni már hogy lenne nagy elvárás? Ha pedig annyira hiányzott volna neki a főtt kaja ő is tudott volna főzni, főleg, hogy a lakásba nem adott bele. Nehogy azt hidd, hogy sokat vártál.

23/N

2018. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem engedtem neki, hogy belefizessen a lakásba. Én vettem én is fogom fenttartani.
2018. jún. 25. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy birka vagy akkor, hogy kitartottad.
2018. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A pasid egy farok volt, aminek te ittad meg a levét. Legközelebb bölcsebben válassz.
2018. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen feltételek mellett, hogy csak tenyészbikának kellek, léptem volna én is.
2018. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
A lakást te vetted, viszont ő is használja a vizet, áramot, fűtést, netet stb. Nem érzi magát férfinak és jogosan, ha nem fizet semmiért. Ez olyan, mintha kitartanád szexért, nagyon gáz.
2018. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag kitartott selyemfiúd volt. Eddig bírta.
2018. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!