Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem zavar, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy most még a csapból is a foci folyik, és a pasik csak azzal vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés
Basszus, elmegyünk kocsmázni ott illegetjük magunkat, de a pasik csak azt a k_rva képernyőt tudják bámulni. Beszélgetni se lehet velük, mert csak a foci a téma... Rohadt unalmas már, csak azt nem tudom minek érdekes, ha mi magyarok meg kint sem vagyunk... Mást ez nem zavar? Akinek párja van, ott nem szokott probléma lenni ebből?

2018. jún. 28. 18:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
a Magyar foci az minden csak nem foci....
2018. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
13%
Pasi vagyok,szeretem a focit,de ha lenne egy szenvedélyes csaj,akivel mást is lehetne,,,nem a meccset nézném..37f
2018. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ő meccset néz, én játszom.
2018. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
De amúgy ez csak pár hét...
2018. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Engem idegesít mert nem érdekel viszont mindenhol ezt látom.A barátom ugyanígy van vele,utálja a focit.
2018. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
19%

XDDD

tipik nő akinek minden baj.. nyakam rá, hogy mikor a csajokkal akarsz bulizni és azért illegeted magad akkor meg az ba sz fel hogy a pasik akkor is betalálnak..tudod azok a szerencsétlen majom pasik nem látnak ám a fejecskédbe bele.. abba az okos fejecskédbe:)


Amúgy meg.. engem vb előtt közben és után is csak a pina foglalkoztat, szóval próbálkozz más kocsmába ;)

2018. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha a barátomnál vagyok akkor nem érdekli a foci :)


Csak akkor nézi ha egyedül van, de akkor is inkább azért mert unatkozik vagy nincs jobb.

2018. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
67%
Illegesed magad otthon... Ennyi örömöt se hagysz már a férfiaknak? Persze odamenne valaki rögtön elküldenéd, a focinak viszont nincs barátja és nem is csal meg.
2018. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavarna,ha lenne párom és nézné.. 23/L
2018. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%

Én jobban ordítok egy-egy gólnál, mint a párom...


Pontosabban én ordítok, meg szitkozódok, ő meg csendes türelemmel nézi, vagy engem csitítgat.


29n :D

2018. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!