Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudják megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják megismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

20/F


Sokszor feltettem itt a kérdést de sajnos kevés választ kaptam.



Sziasztok!

Régebben pár evvel ezelőtt 3-4 éve, csendes, félénk srác voltam. Voltak néhány párkapcsolatjaim, amik sajnos azért értek végett, mert csendes fiú voltam, nem tudtam miről beszélni a barátnőmmel. Csakhogy akkor más volt a generáció, hogy lehetett velük írogatni normálisan, vissza írtak, nem hasonlítottak engem másokhoz. Írogattunk aztán ismerkedtünk aztán volt belőle kapcsolat.


MOST? Ha rairok egy lányra, aligha megnézi az üzenetet a Badoo-n, vagy a Pokecon. Miért nem írnak vissza? Sokan azt gondolják a lányok többsége, hogy ha egy perverzel irogatott akkor az összes pasi perverz. Csakhogy vannak olyanok akik nem perverzek és ignorálják. Nekem mindig jobb volt ismerkedni lányokkal interneten.



Van hasonló problémátok? Tik sem tudtok normális konverzaciot kezdeni a lányokkal hogy az valahova elvezessen?


Köszönöm a válaszokat.


2018. jún. 30. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát talán nem a Badoon kéne próbálkozni.
2018. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor hol? Reálisan esélytelen vagyok, mert mindig olyan lányokra megyek akiknek modell alkatjuk van és azoknak mindig valakijük
2018. jún. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!