Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmaradhat a barátság kudarc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmaradhat a barátság kudarc után is?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos leányzó, akire eleinte én is barátként tekintettem, de az utóbbi 1-2 hónapban elkezdtem többet érezni iránta. Ha elmondom neki, hogy mit érzek iránta, s kudarcba szaladok, akkor az a barátság rovására is mehet? Nem szeretném őt elveszíteni, csak tisztán akarom látni a dolgokat, nem akarom magam beleélni semmibe se, de elveszíteni se szeretném.
2018. jún. 30. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmûen vége a barátságnak.
2018. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Lehet azt érezni,hogy mit szeretne Tőled Ő/mit érez Irántad. Ne kérdezz rá. Ha semmi arra utaló nincs,hogy barátságtól többet szeretne, ne szaladj bele egy kudarcba. Ahogy az előző is írta, azt követően már valószínű,hogy az őszinte barátság nem marad meg, hiszen hogy tudna Neked mesélni mondjuk a pasi ügyeiről ha szerelmet vallasz Neki, Ő pedig nem viszonozza ezt.
2018. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk megmaradt a barátság a lepattanás után is, mert elég felnőttek vagyunk mindketten.
2018. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Köszi a lepontozast csak az okát nem ertem. Csak leírtam a tapasztalatomat.
2018. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

az érett gondolkodás ismertetői:

minden döntésed megindoklásánál eldicsekedni vele, milyen felnőtt vagy

2018. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nehogy kimutasd, szenvedjél mellette csendben és jön a tőrdöfés, hogy ő meg talált egy szerethető pasit.

Te meg imádjad titokban.

2018. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj...szerintem próbálkozz be nála,aztán ha lepattint,akkor meg ne csapd be magad tovább...


Onnantól kezdve minek barátkoznál vele,ha már többet érzel annál? Ha nem akar többet a barátságnál csak magaddal szúrsz ki,mert amíg tartjátok a kapcsolatot végig reménykedni fogsz,hogy hátha meggondolja magát (ha lepattintott,akkor nem fogja).

2018. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

#5

Pusztán annyi történt, hogy megbeszéltük a dolgokat. Miért veszíteném el egy értékes ember barátságát csak azért, mert nem jövök be neki férfiként? Tudom, hogy nagyon kedvel engem, és én is őt. Attól még, hogy nem akar összejönni velem, érezhetjük jól magaunkat egymás társaságában, sokat adhatunk egymásnak lelkileg. Nem látok ebben semmi rosszat vagy elítélendőt. És igen, úgy gondolom, hogy két felnőtt, érett gondolkodású ember képes erre.

2018. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
# 8 de azért dugnád, nem?
2018. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem játszottam el a gondolattal. Mi másért kezdtem volna többet érezni iránta barátságnál, ha nem azért, mert nőként is vonzalmat ébresztett bennem?

2018. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!