Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel érdemes nyitni egy chat beszélgetést, hogy tartalmas legyen?

Figyelt kérdés

Nem sablont kérek hanem iránymutatást.

Másik, kiírjam-e az adatlapra ezt a szöveget? "ha nem akarsz velem beszélgetni nyugodtan megmondhatod."


2018. jún. 30. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Aki normális, azzal bármilyen kezdés után el tudsz beszélgetni. Aki meg hülye, a sziába is beleköt.
2018. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszönés után szerintem olyannal érdemes kezdeni, amiből tükröződik,hogy felkeltette a másik az érdeklődésedet. Pl. akár ki is emelhetsz egy szövegrészt az adatlapjáról, ha nagyon elnyerte a tetszésedet.


Azt a szöveget pedig teljesen felesleges kiírnod, amit ide írtál.

2018. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

ha már ilyen témában teszel fel kérdést, akkor inkább fejleszd még magad.

aki nem tud beszélgetést generálni, az mások tanácsaival se fog fejlődni.

2018. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a nyitastol lesz tartalmas a beszelgetes, hanem attol, hogy mennyi kozos temat talaltok. Ezekre sem direkt celszeru rakerdezni, mert interju jellege lesz.


A lenti szoveget ne ird ki. Felesleges.


Nem erdemes neten tul sokat beszelni, csalodas lesz. Kiepitesz egy kepet, ami eloben nem olyan semmilyen szempontbol.

2018. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3. Ne ítélj! Nem azzal lehet a gond, hogy nem tud a kérdező beszélgetést kezdeményezni, hanem sok hülye van a chaten, akik a normális kezdés után is hülyék.
2018. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki akar, az fog is beszélgetni. Aki meg nem, annak bármit írhatsz, úgy is lelép.
2018. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen az 5.re gondoltam, hogy ráköszönök és legalább ha már vissza köszön büfögne valami értelmeset, ha meg nem jövök be neki akkor mondja meg, mind a kettőnknek könnyebb lesz :)
2018. jún. 30. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedem neten, de nekem a halálom, mikor annyit dob oda valaki, aki ismerkedni próbál, hogy "szia" vagy "szia, mizu?". Ebből soha nem lesz beszélgetés, olyan, mintha egy idegen rádköszönne az utcán. Visszaköszönsz és mész tovább, 5 perc múlva már nem is emlékszel a dologra. Nem ismerkedés, de nekem mindig úgy alakultak ki barátságaim neten, hogy egyikünk egy konkrét kérdéssel írt rá a másikra. Pl ha az adatlapján írja, hogy szereti x sportot, akkor ráírhatsz, hogy "szia, én is x sportot űzöm, te mióta sportolsz, milyen szinten vagy, mi a kedvenc csapatod stb?" és kezdetben erről az egy témáról beszéltek, majd alakul tovább a dolog. Nyilván ez csak egy példa volt, bármilyen hasonló ürüggyel írhatsz egy nőnek, a lényeg, hogy legalább egy közös pont legyen az érdeklődési köreitekben, amiből kiindulhatsz, nem csak az, hogy jól néz ki.
2018. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd ki ezt a hülyeséget az adatlapodraxD


“ha nem akarsz velem beszélgetni nyugodtan megmondhatod”


Mi van?:D Ha valaki nem akar veled beszélgetni, nem fog, nem ír semmit, tehát valószínūleg nem fogja megmondani, csak simán ignorál.

Na meg jobb, ha ezt inkább személyesen közlöd üzenetbe, nem azt adatlapodra írod, így nagyon negatívnak tűnnél az internet népe fele, mintha azt feltételeznéd, hogy egyik nő sem akar veled beszélni. Mindenesetre én furcsállnám, ha ilyen szöveget olvasnék valaki adatlapján. Írj simán magadról: miket csinálsz, mi érdekel.

Nem tudod chat-nyitányokkal meghatározni, hogy tartalmas lesz-e a beszélgetés, vagy sem. Légy nyitott és ha szerencséd van, akkor találsz hozzádhasonlóan nyitott embert, aki hajlandó tartalmas konverzációban részt venni.

2018. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!