Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki 30-35 éves korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30-35 éves korosztályban van, akkor ő már öreg a nőzéshez?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akkor akar elkezdeni és nem egy 30 éves szűz nagy gyerekről van, akkor nem öreg.

Van, akinek 29 évesen ér véget egy kapcsolata, akkor ő már szerinted ne is keressen mert szerinted 30 évesen már öreg új kapcsolathoz?

2018. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

ez inkább a legjobb hozzá.

mert még a 20 körüliek sem flegmáznak be azzal,hogy öreg vagy, és a 30-40 körüli kisgyerekes anyukák is boldogan beleülnek a rudiba.

2018. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Tudnám, hogy ezek a hülyeségek, ostoba gondolatok, honnan a francból pattannak elő??
2018. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis, penge vagy még :)

25/F

2018. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NDSM ***** válasza:
Egyáltalán nem! rengeteg fiatalon kialakított kapcsolat romlik el a 20-as évek végére! Akkor utána mindenki zárkózzon be és felejtse el az ismerkedést? Amúgy én is ennek a korosztálynak a tagja vagyok 5 közeli barátom közül négy még "szingli"! De folyton keresik az igazit!
2018. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
Faterom 68 éves, látszik rajta az idő, de olyan profin nyomja a csajozást, hogy csak kamillázok :)
2018. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34 évesen nem tartanám idősnek magam hozzá, ha érdekelne.
2018. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is sosem öreg az ember. Bár én már nagyjából letettem erről, valahogy az élet mindig keresztbetesz...
2018. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkorra szoktak elválni az elhamarkodottan 20on évesen összeállt párok.Sokszor már ott vannak a gyerekek is elpotyogtatva. Szóval rengetegen keresnek párt ilyen idősen,sőt idősebben is, van bőven felvevőpiacuk.
2018. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!