Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagyon nagy baj az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon nagy baj az ha nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Mindig búskomor, rosszkedvű és csendes vagyok. Nem szeretek beszélgetni mert nincsen miről mivel velem semmi sem történik sohasem. Nem szeretek csoportmunkában részt venni, kerülök mindenkit akit csak lehet. Mindig szomorú szoktam lenni és ritka az a pillanat amikor egy kicsit jobb kedvem van de ez sem tart sokáig.

2018. jún. 30. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel az életed, nekem nem baj, ha neked így jó...

De ha azért akarsz párkapcsolatot, hogy valaki mellett búslakodj, az elég baj.

2018. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted milyen érzés lenne annak a lánynak akivel netán kapcsolatba kerülsz, hogy nem vagy vele/mellette boldog?


Egyébként abból amit leírsz eléggé lejön egy ilyen általános depresszió/mélypont. Szerintem addig ameddig ez nem változik ne ismerkedj mert felesleges és csak tovább rontod vele a saját állapotodatt.

2018. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén, kinek kellene egy búvalb..szott ember, akiről süt a negativizmus és a világfájdalom? Hogy még semminek se tud örülni?

Te egy energiavámpír vagy. A búvalb..szottságod elszívja a normális ember energiáját!


És mi az oka a szomorúságodnak? Menj pszichológushoz és tedd rendbe magad!


Egy nő inkább felvágná az erét, minthogy veled kerülne kapcsolatba.

2018. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egyet értek veletek.


Nem tudom a választ arra, hogy miért vagyok mindig szomorú. Mindig ilyen voltam kiskoromtól kezdve.

2018. jún. 30. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Menjél pszichológushoz, ha bármilyen csekély igényed is van arra, hogy úgy érezd, érdemes élni.
2018. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így érzek én is

Semmi nem történik velem csak alvas és munka

Unalmas az egész életem értelmetlen

Megértem amit irsz

Ram is sokszor tor a depresszió sajnos

2018. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6/6: Sokszor rossz látni a boldog fiatalokat. Ilyenkor elvonulok oda ahol senki sem találhat rám.
2018. jún. 30. 21:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#6 és 7


És mit tesztek annak érdekében, hogy boldoggá tegyétek magatokat? Mi tesz titeket boldoggá?

Nem irigyelni kell a másikat, tennetek kéne azért, hogy boldogok legyetek.

De akár meg is halhattok most is, hisz számotokra úgysem jelent semmit az élet, most meg mit számít két depresszív ember halála, akik nem akarnak változtatni az életükön?


Mindig minden csak rajtatok múlik, máson nem.


https://www.youtube.com/results?search_query=ki%C3%BAt+a+dep..

2018. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem teszek semmit a változásért.
2018. jún. 30. 21:31
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

És miért nem? Neked ez is megfelel, hogy menekülnek mellőled az emberek? Anyukádék ezt tanították neked? Szerinted ők büszkék rád?


Mitől vagy boldog? Azt nem hiszem el, hogy egy jó viccen nem tudnál nevetni.

2018. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!