Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NDSM kérdése:

Miért nem írnak vissza a társkereső oldalakon lévő hölgyek?

Figyelt kérdés
Nekem férfiként az lenne a logikus, hogy már csak udvariasságból is visszaírok. Amúgyis ismerkedni vagytok fent, így viszont nem lehet.
2018. jún. 30. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem kötelező visszaírni. Mindenki annak ír vissza, akinek akar.

Lehet, hogy nem jöttél be nekik, ennyi.

2018. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, én bmw-vel pózoltam annyian írtak, hogy inkább le is töröltem magamat..
2018. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Neked se lenne energiáid visszaírni, ha napi szinten 100-an írnának. Ráadásul olyanok, akik nem is tetszenek. Csak gondolj bele egy kicsit a nők helyzetébe.

De a legjobb, ha felregisztrálsz nőként egy társkeresőre, és meglátod, hogy mi a helyzet.

A nők helyébe én is írnék vissza magamnak pl, csak annak, aki vonzó és megnyerő. Nincs ebben semmi. Fogadd el. Én elfogadtam.

2018. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, de a férfiak se mind írnak vissza. Gondolom azért, mert nem jövök be mindenkinek, aki nekem tetszik.


Ha annyira bejönnél nekik, akkor visszaírnának, hidd el. Egy udvarias "köszi, de nem vagy az esetem"-re meg szerintem senkinek sincs szüksége.

2018. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Beképzeltek, és el vannak szállva maguktól. És válogatnak mert megtehetik.
2018. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fent vagyok egy társkeresőn de napi szinten 20-an, 30-an írnak és nincs már erőm mindenkinek visszaírni....Inkább csak annak írok vissza aki be is jön.

Mondjuk az elején igyekeztem mindenkinek visszaírni de vannak olyan gyökér pasik akik elvették ettől a kedvemet...

Akik megsértődnek ha 2 percen belül nem írok vissza, meg azok akik akkora parasztok és tiszteletlenek hogy az nem igaz...

2018. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan üzenetet küldtél, amire nem vagy csak erőltetten lehet válaszolni. Pl. "szia, szimpatikus vagy az adatlapod alapján, szeretnélek megismerni." Ebben kérdés sincs.

Ha pedig különlegesebbet írtál, akkor az van, amit az előttem szólók válaszoltak (nem vagy szimpatikus külsőre és/vagy sok levél miatt).

2018. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is praktikus ha valaki nem reagál az online megkeresésre -legyen az férfi vagy nő-, hiszen így azonnal tudhatod, de legkésőbb másnapra, hogy esélyed sincsen nála.


Tiszta helyzet.

2018. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

> jajj, annyian írnak ránk, hogy nem tudunk mindenkinek válaszolni, túl sok a levél, jaj, jaj

> jó, akkor tessék néhány alkalmazás, ahol csak az írhat rád, akinek te is megengeded, azaz kölcsönös jelölés esetén lehet beszélgetni, így kontrollálni tudod, hogy hányan írhatnak

> miért nem válaszolnak tinderen? hát mert jajj, annyian írnak ránk, hogy nem tudunk mindenkinek válaszolni, túl sok a match, jaj, jaj



Avagy a tanulság: a kifogás épp csak az aktuális kérdésre vonatkozik. Ha megszünteted a problémát, amire hivatkoznak, megkreálják maguk, a lényeg, hogy mindig legyen mire áthárítani a felelősséget.

2018. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, legalább próbálkozol :) Talán csak "rossz" lányoknak írtál, biztosan lesznek akik válaszolni fognak,ne add fel :)
2018. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!