Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső befolyásolja az ízlést vagy a csúnyább kövérebb alacsony férfiak átverik a párjukat?

Figyelt kérdés
A nem vonzó férfiak mint pl.nagyon alacsony, kövér csúnya stb. Általában a hozzá hasonló külsejű nők iránt vonzódnak vagy ők is örülnének egy vonzó csinos nőnek és csorgatják a nyálukat rá, csak sajnos nem jönne ilyen nő nekik össze és ezért beérik hozzájuk hasonlóval hogy ne legyenek egyedül de ezzel nyilván átverik a barátnőjüket mert ilyenkor a ló nincs szamár is jó elv érvényesül...
2018. júl. 2. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A csúnyább, kövérebb, alacsony férfiaknak nincs párjuk, így értelmetlen a kérdés.
2018. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Két dolgon gondolkodj el.

1. Miért csak a férfi szempontjából nézed a kérdést? Egy kapcsolathoz nem kéne egy nő is? Mintha egy katalógusból válogathatnád ki, hogy kivel akarsz együtt lenni, és a másik csak egy akarat nélküli termék lenne.

A nő vajon mennyire alkuszik meg egy csúnya, alacsony, kövér pasival? Biztos, hogy ő se ilyen párról ábrándozik. Sőt...

2. Miért hiszed azt, hogy a szép nő egyenlő a boldog kapcsolattal? Teljesen nyilvánvaló, hogy csak szexre akarod használni, és ezt úgy képzeled, hogy feláll a látványra, aztán megmászod és reszelsz. Itt megint teljes passzivitást vársz a nőtől. Aki nem szüz, az azért tapasztalatból tudja, hogy egyáltalán nem mindegy, milyen a másik az ágyban.

Egy egészséges kapcsolat pedig végképp nem csak arról szól, hogy te kielégíted magad a nő testével.


Ilyen hozzáállás mellett számodra ideális társ egy guminő.

2018. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább arról van szó, hogy felismerik a saját lehetőségeiket. Természetes, hogy MINDENKINEK a szép emberek tetszenek legjobban, de ez nem jelenti azt, hogy csak és kizárólag hozzájuk tudnak vonzódni. Ezért nem is lemondásként vagy az igények lejjebb adásaként élik meg.

Pl.: a legtöbb embernek tetszenek a luxusautók, de a fizetésükből nem engedhetik meg maguknak. 3 dolgot tehetnek:

- szereznek egy jól fizető állást, aminek a segítségével elérhetővé válik számukra

- tovább álmodoznak, nem kell nekik a "hétköznapi" autó, de nem tesznek semmit azért, hogy többet kereshessenek

- keresnek egy olyan állást, ami már megfelelő a számukra és megkeresik az általuk még elérhető legjobb autót


Az emberek többsége a 3. csoportba sorolható. Nincs azzal baj, ha valaki vágyik a jobbra, csak ezt ne úgy tegye, hogy ő maga nem tesz érte semmit, illetve felnőttként már illik reálisan látni a saját lehetőségeinket és az alapján élni az életünket.

2018. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Igen csak a skodádat azzal nem vered át hogy jobban örülnél egy ferrárinak
2018. júl. 2. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy a Skoda nem érez, egy nő viszont igen. Ha te magad úgy érzed, hogy kényszerből adtad lejjebb az igényeidet, akkor neked kell változnod. Ha a jelenlegi önmagad által elérhető nők nem megfelelőek a számodra, akkor neked kell olyanná válnod, hogy az általad keresett nők számára szimpatikus legyél. Ez a lényege annak amit írtam.
2018. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ott bukik az elméleted, hogy kb. minden nőnél van szebb. Szóval akkor az is megalkuvó, aki egy nagyon szép nőt vesz el, de azért látott már/ismer ő is szebbet/kívánatosabbat nála? Sőt akkor mindenki, aki nem az "álomnőjével" jön össze, az áveri a párját?
2018. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én figyelembe veszem, hogy hogyan viszonyulnak hozzám, tehát nem az az egyetlen szepont, hogy én kit látok szépnek, BÁR nyílván ez is szempont, de nem az egyedüli.

Egy emberhez való viszonyulásom az is meghatározza, hogy ő viszonozza-e az érzéseim.

Nem tudok érzéseket táplálni olyan ember iránt, aki rideg és elutasító hozzám. Fel kéne ébredni és nem álomvilágban élni.

Lehet, hogy egy kövér, csúnya pasi vonzónak tart egy vékony, csinosat... de szerinted ez mennyire kölcsönös??? A csinos lány hogy viszonyulhat hozzá??? Ott kezdődik a baj, hogy ezeken a szempontokon nem gondolkodsz, pedig ez az alap: hogy kölcsönös legyen a vonzalom. Tehát a visszataszító ronda pasi teljesen fölöslegesen álmodozik olyan nőről aki viszolyog tőle, és nem fogja fel az agyával, hogy a vonzalom nem lehet egyoldalú. Egy kapcsolat egyáltalán nem azon múlik, hogy kire “csorgatod a nyáladat” egyoldalúan, miközben nem veszed figyelembe a másik fél érzéseit. Az ilyen emberekben nincs odafigyelés, nincsenek tekintettel a párjukra, csak a saját kis egoista vágyukat akarnák kielégíteni, miközben egyáltalán nem zavarja őket a tény, hogy ők visszataszítóak az “álmaik nője” szemében? Ezt neveznéd te kapcsolatnak? Ezen még gondolkozz egy picit.

“ló nincs, szamár is jó” elvet nem szokták mondani olyan férfi esetén, aki szintén a “szamár” szerepét tölti be ebben a történetben. Nem arról van szó, hogy “nincs jobb”, hanem arról, hogy ha van is, akkor sem vagy méltó rá. A te történetedben inkább szamarak álmodoznak arról, hogy lovak legyenek.

Ebben a helyzetben az lenne a legésszerűbb igazából, ha mindkét nem tagjai törekednének arra, hogy normális étrendjük legyen, ne essnek az elhízott tehén kategóriába. Nem muszáj eljátszani a “kövér rondaság vagyok, elfogadom a hozzámhasonlókat”. Mindenki változtathat magán, hogy jobban elfogadja magát és másokat, így máris kevésbé lesznek szánalmasak.

2018. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek két nagyon csúnya embert, hihetetlen melegség van köztük.

Volt egy időszakom, amikor nagyon gyötört a gondolat, hogy a párom csak azért van velem, mert én vagyok a szamár a ló helyett. Sose mondta, hogy szépnek lát, sose vallott szerelmet, még azt is csak nagy nehezen nyögte ki, hogy szeret, amikor már szakítani akartam. Azt mondta, azért nem kell neki jó nő, mert azt félteni kell. Hát képzelheted, hogy tönkrevágta ezzel nekem az egészet az ágyban. Nagyon sok év kellett ahhoz és az, hogy elérjünk a végére, hogy be tudja vallani, mennyire szerelmes volt belém. Nekem így még nem vallottak szerelmet soha. Sokra megyek vele, most, hogy már én nem szeretem:( De a lényeg, hogy úgy tűnik, annak ellenére, hogy nem tartott jó nőnek, őrültem szerelmes volt belém.

2018. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!