Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már kapcsolatotok nárcisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kapcsolatotok nárcisztikus személlyel? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de a legjobb barátnőm 6 évig élt együtt egy ilyen görénnyel. Mindenben ő volt a jobb/okosabb/lazább. Porig rombolta a barátnőm önbizalmát. Nem engedte el sehova egyedül. Kicsinálta totálisan lelkileg. Kellett neki idő mire belátta, hogy ennek a pasinak komoly baja van. El is hagyta szerencsére.
2018. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon későn kapcsoltam hogy az. Pokollá tett minden szempontból de mivel van 2 gyerekünk igy sajnos nincs vége :-(
2018. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A közeli családomban él egy ilyen gyökér f!sz, eddig egy barátnője volt, az sem bírta tovább 3 hónapnál (pedig holt szerelmes volt a pasiba.)
2018. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Mindenért engem hibáztatott, leépítette az önbizalmamat. Ha szólni mertem neki, megsértődött, és várta, hogy én teperjek érte.

Borzalmas volt.


22/N

2018. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
6 évig voltunk együtt. Sajnos csak későn kapcsoltam, hogy nárcisztikus, mert nagyon jól eljátszotta, hogy lelki problémái vannak és sajnáltatta mindig magát. Elugrasztottam miatta egy nagyon rendes srácot, mert olyan szinten átmosta az agyamat, hogy elhitette velem, hogy rajta kívül senkinek sem kellenék. Az elején minden szép és jó volt, nagyon normális volt. Aztán egy idő után elkezdett bántani. Kiderült, hogy csak azért járt velem, mert az osztályából a menő plázacica csajnak nem kellett. Elkezdett beszólogatni a külsőmre, hogy hájas vagyok (nem vagyok kövér, csak nem vagyok egy szál deszka), az anorexia szélére sodródtam miatta. Más férfiakkal szoba sem engedett állni, egyedül nem engedett sehova, jött velem, ott volt mindig a sarkában, vagy rám telefonált hol vagyok már. Ha később értem kicsit haza a suliból (10 perccel!!!) már nekem esett hogy na csak sikerült hazaérni, mondtam, hogy a barátnőmmel beszélgettem, erre közölte, hogy hát máskor majd ne. Megtiltotta, hogy szóba álljak egy sráccal, csak mert a haverja utálja, így ő is és elvárta, hogy én is utáljam. Kicsavarta a telefont a kezemből, amikor leveleztem a barátnőmmel, mert megszállottan abban a hitben élt, hogy azzal a sráccal beszélek. Az ígéreteit sosem tartotta be, ha számon kértem rajta, akkor meg én voltam a követelőző meg a hisztis. És az egész tetejében még saját magát állította be áldozatnak, azt mondta, hogy ő normális, csak miattam lett ilyen, mert szekálom. Soha többet ilyet! Borzalmas volt.
2021. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!