Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha a pénz kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pénz kéne a nőnek akkor azt a parjától, , minél előbb elkezdené megszerezni "?

Figyelt kérdés
S nem várna vele 4évig. Szóval ha esetleg csak a pénz miatt lenne a pasival, illetve a jobb körülmény és lehetőség miatt..
2018. júl. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
na ezt gyorsan fogalmazd újra, hogy érthető legyen
2018. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Draga, irasod alapjan 5x annyit keresek, ming te. Nyugi, egy nk sem annyira hulye, hogy egy aluliskokazott mellett eveket toltson. Hanyszor vitted Haiwaii-ra nyaraln? Vucces, minden luzer pasi azt hiszi, a nem letezo penzuk miatt vannak veluk, a nyilcanvaloan ostoba nok.
2018. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kell elkezdeni megszerezni valakinek a pénzét? Hetente kilopok egy ezrest a pénztárcájából?


Ha adsz valamit egy nőnek, akkor azt önként adod. Ha meg nem adsz, akkor az nem lesz az övé.

2018. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihasználni csak azt lehet, aki hagyja magát...:)

Annyit adsz, amennyit akarsz. Én pl a páromra a fél vagyonom el szoktam verni, mert szeretem figyelni az arcát, mikor örül, szeretem, mikor egy program/ajándék betalál és szeretem, mikor azt csinálunk, amit akarunk, mert ez engem is boldogít. Nem keresek sokat, de nekem nem érték a pénz. Annyi kell, amennyiből kényelmesen elélek, plusz egy kis tartalék vészhelyzetre, ami lassan gyarapszik, havonta kb 10-20 ezerrel, attól függően, mennyit költök szórakozásra. A többi mind a páromra megy és a közös élményekre. Ő is hasonlóan szemléli a dolgokat. Nincs szükségem olyan farokra, aki nem képes bennem bízni annyira, hogy ne verje fogához a garast, ha egyszer látja, hogy én sem csak a p..nám teszem a kapcsolatba.

2018. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!