Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok mondanátok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mondanátok véleményt rólam?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehezen találok párt, a külsőmmel lehet gond?

24/F


[link]


2018. júl. 3. 22:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy a külsőddel van baj. Szerintem nem nézel ki rosszul. Bár én nem vagyok a szakáll híve, de ez csak személyes hülyeség.
2018. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)


Az a bajom, hogy szakáll/borosta nélkül olyan kisfiúsan nézek ki, hogy még a 20 évet is bizonygatnom kellene :D

2018. júl. 3. 22:32
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sincs baj a külsőddel. Az arcszőrzettel sincs gond, illik hozzád.
2018. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%

#1: "Nem hiszem, hogy a külsőddel van baj." 😂😂😂

Én meg sose hiszem, hogy a hozzászólónak nem a külső adottságával lenne a baja az ilyen kérdéseknél. Amúgy a fentebbi kijelentés typical direction to the friendzone. :D

2018. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%

#4 örülünk, hogy te is megszólítva érezted magad a kérdés által.

Kérdező, az önbizalmaddal van inkább a gond.

2018. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
A kerdesedben ott rejlik az ok. A nok, nem olyan ferfira vagynak, aki a Gyk-n ker velemenyt magarol.
2018. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
#6: pontosan
2018. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%

Túl szoros az egész tested én ezt nem szeretem

Amugy más gond nincs

2018. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%

#4

Első vagyok. Randiznék vele, ha nem lenne párom. Nem kifejezetten az esetem (szakáll nélkül jobban tetszene, a babyface híve vagyok, ez van), de ha jól kijönnénk, simán tudnék hozzá vonzódni.


Ha nem hiszed el, akkor megbäszhatod. Nem fogom egy anonim oldalon bizonygatni az álláspontom.

2018. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Nyaktol lefele gyantaztasd a felsotested: mellkas,has,teljes hat. Karon maradhat esetleg.

Szerintem ez taszitja az embereket. A fejed szep. Azzal nincs baj.

N

2018. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!