Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány? Leírás lejjebb.

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja ismerkedek egy érzékenyebb fajta lánnyal. Előtte abszolút nem ismertem, és nincs is sok közös ismerősünk, nem egy városból valók vagyunk. Eleinte nagyon nyomulós volt, tett utalásokat is a dologra, és szépen alakultak a dolgaink, de aztán valahogy visszavett ebből. Igazából ezt az "elérhetetlen lány" taktikát csinálta, valószínűleg így próbálta elérni, hogy menjek utána, ha viszont látta hogy ez nem működik, és több napig nem beszéltünk, olyankor megkeresett és kicsit kedvesebb volt. Én ebbe menetközbe beleuntam, nagyon tetszik a csajszi, személyesen is nagyon aranyos, de rengetegszer elmondta hogy nem akar kapcsolatot velem, én pedig továbbálltam. Lett egy másik lány, akivel ismerkedtem, és amikor én ezt elmondtam neki, hogy a jövőben nemszeretném ezt tovább csinálni, van más lány aki tetszik, és rá szeretnék összpontosítani, teljesen kiborult, és hát végülis beismerte, hogy ő komoly kapcsolatot szeretett volna velem, csak voltak dolgok amiktől félt stbstb, többek között az ex barátnőm is közrejátszik, mert nem tetszett neki, hogy "beszélőviszonyban maradtunk" a szakítás után is. Utána megint nagyon kedves lett, próbálta menteni a dolgokat, és sikerült is neki. Majd miután újra elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni, bekövetkezett az, amitől féltem, most megint kezdődik ugyanez elölről, hogy megint előjött ez a csak barát duma, meghogy ne gondolkodjunk előlre, csak beszélgessünk aztán alakul ahogy alakul, meg megint olyan lekoptatóbb lett.


Igazából most az érdekelne, hogy mivel tudnám azt elérni, hogy végre befejezze ezt a taktikát, és próbáljon a lényegre fókuszálni? Nem gyanakodok arra, hogy más csávó van a dologban, látom rajta, hogy szeretné, és én is szeretném, mert amikor személyesen találkozunk, észrevenni a viselkedésén hogy örül nekem, és többen is említették már, hogy sokkal felszabadultabb. Viszont ezzel a taktikával én már nagyon televagyok, és ha elküldöm a p...ba, mégegyszer nem fogom folytatni ezt vele, pontosan azért nem, mert akkor ezt örökké fogja csinálni...Egyszerűen nemtudom hogy kellene rá hatnom, hogy végre félretegye ezt a stílust, és próbáljon meg a lényegre koncentrálni. Már olyanok is megfordultak a fejembe, hogy valamelyik barátnője adja alá a lovat, vagy épp "vele beszélgetek" néha...


2018. júl. 4. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Úgy viselkedik mint a legtöbb lány. Nem érdemes időt pazarolnod rá. Közöld vele, hogy szálljon le rólad és töltsd le vagy még ennyit sem kell mondanod. Letiltod szó nélkül és viszlát.
2018. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Már bocs, de ez egy éretlen, játszmázós pitscha. Ugye nem hiszed azt, hogy ha összejöttök akkor majd félreteszi ezt a súlyos jellemhibáját? Komolyan ez kell neked?
2018. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Jesszusom,egyszerű. Úgy érzi,hogy ő fut utánad,mivel nem tud másképp,így védekezik,hogy ne látszódjon túl nyomulósnak. Udvarolj neki,írj rá magadtól vagy hívd fel váratlanul,hogy lássa,érdeklődsz iránta,abba fogja hagyni,ha nem érzi magát rámenősnek.

28/N

2018. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ejtsd a csajt. Már a sztori olvasásától öngyilkos lett két tucat agysejtem.
2018. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Hát igen utolsó,ha valamiért dolgozni/tenni kell már nem is éri meg. Annyi könnyebb eset futkos az utcán,tépj csak be egyet a lakásba kérdező,és már hull is a ruha...

Ezt meg ki kell dobni,tiltani stb.

2018. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Roviden.

Most nyomulos vagy teperos...

" és próbáljon meg a lényegre koncentrálni"


Neked is javaslom, mert ezt a szofosast senki nem okvassa el.


N.

2018. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
A kerdezo sem mas. Isszehanyt ezer oldalt, ferfikent rinya halom.
2018. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen,ës még ő válogat...
2018. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
LOL 79% valszeg pont ugyanilyen játszmázós pitscha mint akiről a kérdező ír, aki pont ugyanígy képtelen korrekt, őszinte és egyenes módon viselkedni, azért tartja elfogadhatónak ezt a defektet :D
2018. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mar bocsi, iraskep alapjan skippeltelek.


KORULMENYES VAGY, iranyitani akarsz.

A tipikus felmuveltnek tetszik lenni.

2018. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!