Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya férfiak ismerkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya férfiak ismerkedő helye a filozófia, művészi és pszichológiai workshoppok lennének?

Figyelt kérdés

Van egy művész, filozófiát kedvelő haverom. Ez a pasinak hatalmas szakálla, bajsza van, nem gondozza annyira, fogai sem szépek, haja hosszú kicsit zsírós, pocak stb befigyel.

Rendszeresen jár ilyen művészi filozófiai pszichológiai workshoppokra jár, ahol igen elvont, nagyon más típusú lányok vannak. És valahogy mindig talál onnan barátnőt, meglepő, mert van amikor tök természetes szép lánnyal jött össze, mint pl Lábas Viki. Jó persze nem az a klasszikus iPhone nyomkodós, instagrammos csajszik ezek az tény, más fajták nagyon, de van közöttük szépek is.

Ilyen workshop pl a Cross Cultural Communication workshop // CCC Plusz


2018. júl. 4. 18:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan mint Lábas Viki......
2018. júl. 4. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Az odajáró férfiak közt is vannak gondolom jól kinézők a nagy számok törvénye alapján. Azt meg kétlem, hogy ha hirtelen minden előnytelen külsejű férfi odamenne, mind találna barátnőd.

(Lábas Vikit nem akarom bántani, de számomra a feje ijesztő.)

2018. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ostoba vagy.
2018. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki az a Lábas Viki?

#2: mert lábasfejű? :)

2018. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lány, de tényleg nem az a tucatszépség. Amúgy ja, több esélye van egy csúnya srácnak ilyen helyeken (ha már a külsejét lusta "felturbózni"), mint pl. egy trendi diszkóban vagy a neten.
2018. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen rendezvények sokat segítenek igen. Van közös pont amiről lehet beszélgetni kvázi idegennel. Ki lehet puhatolni hogy szingli-e. És ha jó a kommunikáció akkor összejöhet egy csaj.
2018. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát te is egy ilyen retardált vagy, aki egy férfi ismerőséből kiindulva levon egy általánosító következtetést a férfiakra nézve. Köszönjük Emese.
2018. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Nem vontam le általános következtetést..... Akkor nem kérdeztem volna meg, pont emiatt tettem fel ezt kérdésként..
2018. júl. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!